Petro Okhotin вважає, що закон про мову, прийнятий 25 квітня 2019 року був «закладкою» Петро Порошенко для регіоналізації України та реваншу. Закон проголосували після того як 21 квітня ЦВК оголосила результати виборів і поразку Петра Олексійовича.

Варто зауважити, що у нинішній Раді не має голосів для зміни Закону про мову, а питання змін буде підніматися регулярно, бо всі політичні актори зацікавлені у нагнітанні мовного питання.

Уважні спостерігачі помітили, що на мітинг за українську мову прийшло менше народу, ніж було на мітингах у підтримку Петра Порошенка. Комусь видається дивним, що питання «язика» збирає менше ніж питання Петра. Однак, українська мова є, була і буде. Її не здолали Емські укази та Валуєвські циркуляри. Російська та советська імперія не вбила солов'їну. А в незалежній Україна після 2014 по вашому, щось може загрожувати українській мові?

Нагадую! Петро Порошенко – камінь на якому ми можемо збудувати свою державність, а посіпаки Кремля можуть його посадити, тому зрозуміло, що люди виходять у підтримку Петра Олексійовича, а не мови, яку гарантував Петро.

Конституція Україна декларує єдину державну мову, але та ж сама Конституція не гарантує справедливого суду.

ДумайТе!