Мій телеграм-канал: @igor_artiushenko

Я в Фесбуці: https://www.facebook.com/artyushenko.igor


Перше.
Відповідально зазначу, що я завжди підтримував і підтримую людей, які системно боролися проти інформаційної гібридної російської агресії — за закриття пропагандистських медведчуківських смітників.

Ці люди та організації системно проводили публічні агітаційні заходи, створювали петиції, результатом яких стала проголосована ще в жовтні 2018 року Верховною Радою Постанова про персональні санкції. Виключно завдяки ній у РНБО з'явились юридичні можливості для закриття проросійських помийок.

Зазначу, що за цю Постанову голосував і я, переконуючи колег теж натиснути «ЗА».

Загалом тоді вона набрала мінімальні, але достатні 229 голосів, майже половина з яких — це голоси депутатів фракції Блоку Петра Порошенка (98). Інша половина голосів — це депутати від Народного Фронту; частинок Самопомочі, РПЛ, Батьківщини та кілька позафракційних.

Друге.
Звичайно, я не сприймав і ніколи не сприйму позицію політичних ворогів, але можу їх зрозуміти: вони не приховуються, відверто і послідовно працюють з метою знищити Україну, перетворивши нашу державу на південно-західний округ імперії. Тому вони також послідовно борються за збереження російської пропагандивної машини в Україні — це агенти впливу та російська п'ята колонна. Вони є відкритими ворогами України. А те, чому вони досі тут, а не депортовані або не обміняні на в'язнів Кремля — це питання до наших правоохоронних органів, прокуратури та судів.


Третє
Але вже другий день щиро хочу потриматися за горло третьої групи політикуму — тих, хто системно роками заявляв, що закривати російські соцмережі, сайти та телеканали — це «наступ на свободу слова» та «загроза демократії». Що це не відповідає «європейським цінностям!», що це «зрада ідеалів Майдану!!», що це «Порошенко намагається заткнути рота опозиції!!!» та «зачистити інформаційний простір перед виборами!!!!». Що це «наступ на опозицію» і «диктатура Порошенка».

Саме ці люди не голосували або утримались при голосуванні у ВР за вищезгадану Постанову.

Саме вони на всіх інформаційних майданчиках заявляли нісенітниці про авторитаризм і «загрозу плюралізму думок», писали звернення в міжнародні інстанції та різні посольства. І ці демократичні посольства та інституції на жаль, часто їх чули. Що призводило до нерозуміння міжнародною спільнотою українських реалій.

І ім'я їм — легіон: це різноманітні лещенки, богуцькі, наєми, псевдопатріоти та активісти на зарплатні у олігархів.

Саме їх дії та скандали і унеможливили введення санкцій проти проросійських телеканалів у 18-му році. Бо міжнародна демократична спільнота здебільшого їм вірила у тезі «закриття телеканалів — загроза демократії напередодні виборів».

І ці телеканали з ними системно розраховувались за таку антидержавну підтримку — регулярно запрошували на свої ефіри, передачі, надавали інформаційну підтримку їх акціям та заходам.

І ці «патріоти» та «активісти» не цуралися такої підтримки прекрасно розуміючи, що їдять з кремлівського столу.

А вже другий день ці самі люди «вмикають» з себе ідіотів з амнезією і горланять на весь Фейсбук — «чому ж санкції не були введенні два роки тому?», «чому ж Порошенко чогось там не зробив?».
І співають оди Зеленському.

Ви, шановні, або хрестик зніміть, або одягніть нарешті труси.

601c17ec2cfc7.jpeg

601c17f939ba6.jpeg

601c180ce58bc.jpeg

601c1816864cf.jpeg