Я був в шоці, коли читав, що люди скаржаться на сусідів у яких є світло. Після цього настала справедливість і світло вимикали усім. Ще більше шокувала новина, коли люди скаржилися на лікарню. Тому, лікарню також почали вимикати за графіком. 

Після таких дикунських випадків почав спрацьовувати певний запобіжник на подібні факти. Але після заяви «слуги» Олександра Федієнка мій запобіжник завис. Він наскаржився на завод, котрий наважився, під час війни, працювати і наповнювати бюджет Бориспільської громади. Нардеп, звісно, посилається на звернення одніє мешканки Борисполя, якій муляє працююча фабрика. Тому що там світло горить. 

Після розголосу «слуга народу» дивується і робить дурниками журналістів, котрі його не так не зрозуміли. Причому, не зрозуміли вже вдруге! Спочатку, ніхто не зрозумів мотиви «слуги» який опублікував відео удару ракетою у Дніпрі. Але ж він же ж «слуга» — йому можна. А тепер не розуміє чому журналісти звернули увагу на Федієнка, котрий написав кляузу на бориспільську фабрику  «Рошен». Тому депутату знову «соромно» за журналістів. Хоча має бути соромно за себе. 

Я також зробив кілька звернення і отримав ось такий результата. За минулий рік «Рошен» у Борисполі сплатив понад 14,5 мільйонів гривень податків у бюджет громади. В умовах, коли велика кількість людей залишилася без роботи — знайшлося підприємство, яке працює і наповнює бюджет міста

Пам'ятаю, піcля 24 лютого, дехто, з категорії тих, хто пише звернення до Федієнка, писав: «чому „Рошен“ не пече хліб?». Оскільки технологія не дозволяє пекти хліб, то корпорація у березні 2022 року для забезпечення хлібом Києва, Київської області та ЗСУ передала майже 5 000 тон зена на 47 мільйонів гривень.

Окремо, на потреби ЗСУ та мешканців Борисполя передали 214 тон борошна на загальну суму  2,5 млн грн та  кондитерських виробів на загальну суму 74 млн грн. Загалом понад 100 мільйонів пішло на благодійність.

Тепер щодо світла на «Рошені» у Борисполі.

Я спеціально проаналізував активніть нардепа і помітив, що він щодня на зв'язку з ДТЕК і чи не щотижня бере участь у нарадах за участю ДТЕК. Одним словом, народний депутат на короткій нозі з обласним керівництвом ДТЕК. Тобто, з'ясувати чому «Рошен» зі світлом — це справа одного дзвінка. 

Насправді, бізквітна фабрика «Рошен» немає жодного стосунку до енергомережі Борисполя. У них споруджена окрема лінія десь з-під Броварів. Тому світло у жіночки, яка поскаржилася Федієнку, «Рошен» не відбирає. І, взагалі, фабрика вписується у відведені ліміти за рахунок економії. А ще використовує генератори. 

Але ж потрібен був розголос. Без публічного звернення нардепа, як кажуть — «не то пальто». 

Особисто мені соромно за такого нардепа як Федієнко. І це безвідносно до «Рошен». У наших складних умовах потрібно пилинки здумати з бізнесу, який займається благодійністю, створює робочі місця та наповнює місцевий бюджет. 

Можливо, я щось пропустив? І в Борисполі грошей як в Арабських Еміратах? Тоді Олександр Федієнко нехай напише ще одне звернення з вимогою закрили фабрику і вигнати людей на вулицю. Це ж легко! А потім депутат може написати, що йому знову «соромно». Звичайно, не за себе, а за когось. Ось такий сором'язливий у нас нардеп

Спостерігаючи за цим неподобством, у мене напрошується така паралель: «слуги» це сучасні комуністи: самі створювати нічого не вміють, а от зруйнувати існуюче — це запросто… Чим все це може закінчитися? Читаємо історію 30-х років минулого століття і робимо висновки