За традицією, на самому початку дякую усім, хто читає мої прогнози і виграє! Працюю виключно для вас. Минулого четверга зіграла моя рекомендована ставка на «тотал більше 2.5» з коефіцієнтом 1.61.   

Тепер про матч сьогодні. Збірна України грає на виїзді з командою Казахстану. Це вже четвертий тур відбірного турніру Чемпіонату світу-2022. Матч розпочнеться 1 вересня в Нур-Султані, о 17:00 за київським часом.

Казахстан

Збірна Казахстану зараз посідає останнє місце у своїй відбірковій групі. Це було доволі прогнозовано, але розглянемо деталі.

Навесні команда провела два матчі. У першому казахи програли Франції 0:2 на своєму полі.

А ось далі був ледь не шок. Підопічні Талгата Байсуфінова зіграли внічию з Україною. Фінальний свисток у Києві зафіксував нічию 1:1. Зрозуміло, що команда Шевченка грала краще, були гарні моменти, але рахунок, як казав класик, на табло.

До речі, безвиграшна серія збірної Казахстану становить вже 15 матчів.

Україна

У збірної України після Євро-2020 — серйозні зміни. Андрій Шевченко і його тренерський штаб покинули команду. Офіційна причина — завершення контракту з українською асоціацією футболу (УАФ).

Епопея з цим рішенням на широкий загал не виносилась, але білих плям тут достатньо. Втім зараз не про це. Суто по фактах: незважаючи на пристойний виступ на чемпіонаті Європи, де Україна дійшла до чвертьфіналу і вже там крупно програла Англії (0:4), Шевченко вирішив, що більше не буде продовжувати роботу зі збірною. 

Керівництво УАФ намагалося домовитися з Сергієм Ребровим, але не вийшло. Офіційно — його не відпустив клуб. Тому довелося нашвидкоруч призначати Олександра Петракова. Головний тренер відомий тим, що разом з юніорською збірною України переміг на ЧС-2019. Це крутий здобуток, але виникає інший сумнів, зважаючи на те, що у нього зовсім немає досвіду роботи з дорослими командами.

Пам'ятаємо, що навесні Україна не дуже вдало провела відбіркові матчі на ЧС-2022. Тричі команда зіграла внічию — з Францією, Фінляндією і Казахстаном. У всіх випадках 1: 1. Особливо невтішними стади ігри з фінами і казахами.

Прогноз 

На перемогу Казахстану в цьому матчі букмекери пропонують коефіцієнт 7.9, на нічию -  4.2, на перемогу України — 1.49.

Що важливо? Під керівництвом Шевченка Україна намагалася демонструвати красивий футбол. Іноді виходило, іноді — зовсім повз касу. Петраков вже сказав, що просто красивий контроль м'яча без логічного завершення — це не його стиль.

І зауважу: чим простіше Україна грає, тим краще у неї виходить. Тому ще далеко не факт, що збірна без Шеви гратиме гірше. 

Щодо коефіцієнтів нарешті — я розглядаю два варіанти: 

  1. Ставимо на перемогу України з форою (-1,0) за 1.83. 
  2. Можна розглянути ставку на індивідуальний тотал України більше 1,5 з коефіцієнтом 1.77. Пояснюю: Казахстан — збірна все одно істотно нижча за класом. І я особисто не вірю, що Казахстан не програє Україні в обидвох матчах.  

Традиційно для найбільш обережних пропоную ставку на «тоталвсього матчу більше 1.5», коефіцієнт — 1.37.

Всім удачі й перемог!