По-перше, хочу привітати усіх, хто скористався моїм попереднім прогнозом і в матчі «Шахтар» — «Монако» поставив на «тотал більше 2.5». Вигравати завжди приємно! 

А тепер — камбек від луганської «Зорі»? Чи це реально? Є відома аксіома, що це футбол, він непередбачуваний, м'яч круглий, поле прямокутне, грають 22… 

Тепер по суті: «Зоря» на своєму полі приймає віденський «Рапід» в рамках матчу-відповіді заключного раунду кваліфікації Ліги Європи. Початок матчу — 26 серпня в Запоріжжі, о 19:30 за київським часом.

Зоря

Спочатку про сум і біль. Українська команда програла у Відні з рахунком 0:3.

Але я не можу сказати, що результат по грі. Усі голи австрійці забили після відверто дурних помилок суперника. До речі, опонент свої декілька 100% моментів не використовував.

«Зоря», на мою думку, показала не найгірший футбол. «Але результат на табло», — як казав класик. Програш з різницею в три м'ячі — це фактична втрата шансів на прохід до групового етапу ЛЄ.

Через кілька днів після розгромної поразки у Відні «Зоря» перемогла «Маріуполь» в чемпіонаті України. Підопічні Віктора Скрипника знову пропустили три м'ячі, але забили цього разу чотири голи.

Рапід

А ось віденці після трьох сухих м'ячів у ворота «Зорі» повторили цей рахунок і в чемпіонаті Австрії, вони обіграли «Рід» — теж 3:0. Тиждень «Рапід» може вважати вдалим. Але б я не сказав, що гра команди виглядає так само суперово, як і результати.

Перед цим віденці поступились у ЛЄ в гостях кіпрському «Анортосісу» (2:1) і програли в рамках внутрішнього чемпіонату «Альтаху» (2:1).

До речі, «Рапід» жодного разу не виграв в чотирьох попередніх матчах на виїзді — три поразки і одна нічия.

Прогноз

На перемогу «Зорі» в цьому матчі букмекери пропонують коефіцієнт 2.28, на нічию — 3.85, на перемогу «Рапіда» — 2.8.

«Зоря», фактично, втратила шанси на вихід в груповий етап, але обіграти австрійців на своєму полі їй цілком по силах. «Рапід» так само припускається багатьох помилок в обороні. І, нагадаю, українська команда у Відні могла забивати щонайменше 2 м'ячі.

Можна ризикнути і поставити на «Зорю», коефіцієнт — 2.28, що доволі привабливо для гаманця. Що виглядає доволі реально.    

Але більш виваженою, зважаючи на останні результати команд, буде ставка на «тотал більше 2.5» з коефіцієнтом 1.61. Для більш обережних пропоную взяти «азіатський тотал більше 2.25» з коефіцієнтом 1.42. 

І для зовсім обачливих традиційно пропоную ставку на «тоталбільше 1.5», коефіцієнт — 1.18, але він згодиться хіба що для експресу, де інші коефіцієнти будуть більш високими.