Шановні читачі, давайте звернемось до опублікованої інтернет-ресурсом «Наші гроші» 12 травня 2023 року замітки «Хто і які дрони купує через „Прозорро“ (це – онлайн-платформа, тобто, електронна система публічних закупівель, де державні й комунальні замовники оголошують тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг, а представники бізнесу змагаються на торгах за можливість поставити це державі – Г. М.): „Ось вам новина. Лише за перший тиждень травня чотири військові бригади, які воюють на Бахмутському напрямку, прозвітували в «Прозорро» про придбання безпілотних літальних апаратів на 6,6 мільйона гривень. Всі ці дрони виявились різними моделями "Mavic" – або Fly More Combo, або Matrice, або Enterprise, або з тепловізорами. Тобто воїни купують саме ті безпілотними (БпЛА – Г. М.), які Міністр оборони Резніков вважає непотрібними і називає «весільними дронами» (дрон – автономний технічний апарат для виконання замість людини небезпечних для неї місій, а у даному випадку – це БпЛА – Г. М.). Мовляв, ними тільки весілля знімати. Але така («компетентна“ – Г. М.) позиція Резнікова йде в розріз з тим, що думають про засоби війни люди, які насправді воюють та забезпечують воїнів (виділено Г. М.).

   „Наші гроші“ проаналізували здійснені від початку вторгнення у „Прозорро“ закупівлі літальних апаратів по коду 34710000-7 (якщо якийсь замовник обрав інший код, то в цю вибірку не потрапив). Виявилось, що різні замовники – мерії міст, сільради, держпідприємства, військові частини – дві третини закупівель присвятили саме „весільним дронам“, які і бережуть життя наших воїнів на фронті… Від початку вторгнення у „Прозорро“ оприлюднені дані про чотири сотні закупівель понад 2000 дронів на загальну суму 554 млн грн (виділено Г. М.).

   Закупівлі дронів почали наростати з осені й темп продовжує прискорюватись».

   І як вам, шановне читацтво, дані реалії?!

   Ось такою є «компетентність» Міністра оборони України Олексія Резнікова в питанні забезпечення українських воїнів на полі бою безпілотниками й про цю проблему я детально розповідав на сторінках своєї ще початковосічневої 2023 року дослідницької роботи «Перебування на посадах у державі „компетентних“ кадрів. Їхня „компетентність“ вилазить Україні боком!», але, як бачимо, Міністр Резніков за 4 місяці так і не зробив належних висновків, щоби покращити свої стосунки із «весільними дронами», хоча й дивуватися цьому не варто, адже який Зе, про котрого йдеться в моїй статті «Зе, будучи Верховним Головнокомандувачем ЗСУ, ще раз підтвердив, що не знає, ким він командує!», то така і його Зе-ко й тому виходить схоже на те, що дрон – не весільний, а Міністр оборони України – весільний…