Приймаєш, розвозиш, завантажуєш, записуєш, зустрічаєшся, читаєш чиїсь списки, кидаєш комусь списки, розвантажуєш, узгоджуєш, заправляєшся, закриваєш потреби, купуєш, оплачуєш, просиш, дивишся на безкінечні чеки, не дивуєшся величезним сумам, завозиш їжу.
 
І... мовчиш. Про 90 відсотків побаченого і почутого ти мовчиш. Про шось тобі хочеться розповісти, про щось кричати, про щось плакати. Але лише дещо — та й те напівнатяками — ти скажеш тим, хто і так все зрозуміє. Більше не можна. Бо йде війна. І про все — вже після перемоги. А може і не про все. Щось так і залишиться тут, в оцих воєнних днях.
 
І ти просто встаєш рано (як ніколи не вставала), їси те, що дають (а дають завжди щось чудове), відповідаєш на телефонні дзвінки і телефонуєш сама комусь безкінечно.
 
Складаєш чеки — колись відзвітуєш. А сьогодні ти просто знаєш, що пішло двадцять тисяч і завтра піде стільки ж. А може і більше. І це чисто грошима, не рахуючи прямої допомоги від людей продуктами, памперсами, білизною, одягом, термухами, балаклавами, постільною білизною і ковдрами. Бо ти хочеш забезпечити гідне лікування пораненим, захистити захисників, облаштувати наближене до норми життя лікарям, які 24/7 рятують життя. І ти це робиш. Бо поряд найкращі і найсильніші. Ті, хто тут стоїть за свободу і гідність. На зв'язку, в голосових повідомленнях, плече-в-плече.
 
Ми забезпечуємо наших захисників:
- біноклями,
- ліхтариками,
- павербанками,
- газовими горілками,
- специфічними батарейками й зарядками для них,
- одягом, термобілизною, взуттям,
- різними важливими речами.
 
Вагітним, покинутим літнім людям, пораненим потрібні:
- специфічні ліки,
- памперси для дорослих,
- постільна білизна, подушки,
- ліки, харчування і засоби догляду.
 
Окрім того кожного дня виникають спонтанні питання, які треба терміново перекривати.
 
Якщо ви хочете долучитися, мої картки (отримувач Кавун Галина):
5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
Але зважайте на власну фінансову безпеку, все за можливості.
 
Тримайтеся і бережіть себе!
Для координації дій або, якщо є питання, заходьте на мою сторінку: https://www.facebook.com/kavun.gala
або Instagram @galakavun (у хайлайтах зібрана майже вся хроніка нашої роботи за ці десять днів).