Дуже передбачувано і неоригінально прошу про репост і донат. Знов. 

Якось так виходить, шо я відкладаю цей збір вже декілька днів, бо потрібно було позакривати інші волонтерські питання спочатку, але рухатися потрібно дуже швидко.

На військовий медичний пункт на Донеччині потрібні засоби для іммобілізації (шини), декомпресійні голки, бинти для тампонади, турнікети, медикаменти. Мені потрібно зібрати щонайменше 70 тисяч гривень (чим більше, тим більше засобів отримають медики).

Я не знаю, чи у цьому калейдоскопі зборів і прохань ще у всіх залишилась здатність до емпатичного співпереживання і розуміння, як сильно вам би хотілося, аби при пораненні, коли шматком снаряда перебиває кінцівку, викручує суглоб і розриває плоть, медики мали змогу якомога швидше знеболити, зупинити кровотечу і зрештою врятувати життя. Але все ж сподіваюся, що залишилась і її достатньо.

Ця кров — це величезна ціна, яку щоденно платять українські військові за нашу свободу. Але ця кров не чиясь там. Вона моя і ваша. Хоч для багатьох поки і досить умовно. Ми повинні дати змогу військовим медикам її зупиняти.

Тут можна лишати ваші донати:

5168755460187145 (Приват)

4441114420794578 (Моно)

PayPal: kavunchik05(@)yahoo.com (дужки, звичайно, треба прибрати)

Наша незмінна банка:

https://send.monobank.ua/jar/6F29cwrvc3

Для тих, хто хоче підтримувати постійно, а також знаходити натхнення у дивовижних історіях українців, текстах, світлинах — Patreon: 

https://www.patreon.com/ptbz