І це дивно, бо нам потрібна допомога, аби допомагати, але я не маю часу про неї попросити.
Київ обороняється. Волонтерські групи мають десятки задач, вирішувати які потрібно всі одночасно. Спочатку я говорила, що є великі фонди, які вирішують великі задачі, а є постійні майже побутові питання, які лежать на наших плечах. Але ці побутові питання за півтора тижня війни виросли до глобальних масштабів.
- Допомога теробороні (є конкретні питання, які не можу висвітлювати публічно).
- Допомога госпіталям і польовим медикам (є конкретні питання, які не можу висвітлювати публічно).
- Специфічні ліки для вагітних.
- Ліки, харчування і засоби догляду для самотніх літніх людей і тих хворих, що не пересуваються самостійно.
- Поточні спонтанні питання, які треба терміново перекривати.
Основні проблеми для нас: фінанси й джерела видобутку необхідних засобів. Про деякі потреби та про те, що ми робимо, я пишу на своїх сторінках у соцмережах. Також є картка, на яку можна допомогти фінансово. Залишу тут свій недавній пост і контакти:
 
«Друзі, намагаюся у сторіз інформувати вас про те, як йдуть у нас справи. Але не все можу озвучувати і не всю інформацію оприлюднювати. Не забувайте, що йде війна.
Окрім того, є велике ментальне навантаження, в голові треба тримати одразу багато всього, є багато запитів на допомогу і купа поточних моментів, які треба вирішувати терміново і часто без зайвого галасу. У багатьох людей нерви на межі. Когось треба заспокоїти, когось підтримати. Часу немає взагалі, вчора я поїла один раз — і то випадково. Тому, будь ласка, не ображайтесь, коли я вам не відписую або не пишу якихось деталей.
Друге. Ви питаєте, де ми все таки беремо якісь продукти чи певні медикаменти. Дорогі, ми їх вигризаємо. Ми стукаємо в кожні двері, стоїмо у величезних чергах, просимо відкрити закриті аптеки, дзвонимо на всі номери, їдемо туди, де вони хоча б потенційно можуть бути. Це нелегко і займає багато часу, але робиться це саме таким чином і нічого не дається зараз просто так.
Третє. Є потреба у фінансах. На все. Ліки для дітей, ліки для лікарень, ліки для польових шпиталей і тероборони. Продукти. Ліхтарики, газові горілки, батарейки, генератори, рації. Потреби, що виникають спонтанно: від інсуліну, який раптом терміново потрібен у якесь бомбосховище, до запчастин від будь-якої техніки. Потреби, які я не можу озвучувати з різних причин.
Тому лишаю знову картку. Я знаю, всім важко, у всіх ресурси є вичерпними. Але гроші потрібні весь час. Якщо не можете кинути самі, будь ласка, розкажіть іншим про наші потреби. Збирайте, де можете і як можете. Я вдячна кожному, хто допомагає! Соплі про „я б ніколи не просила“ залишу на післяперемоги.
5168755460187145 Галина Кавун.
Тримайтеся і бережіть себе!»
 
Для координації дій або, якщо є питання, заходьте на мою сторінку: https://www.facebook.com/kavun.gala
або Instagram @galakavun (у хайлайтах зібрана майже вся хроніка нашої роботи за ці десять днів).