Вчора ми, вже як офіційно зареєстрована ГО «Волонтерське об'єднання АЇР», але і як все ті ж добре відомі вам Ірина Абисова, Igor Trush і, власне, я, Gala Kavun, відвідали у лікарні хлопців із грузинського батальйону, які воювали за Гостомель і проти яких росіянами була застосована хімічна зброя. На світлині їх двоє, але з батальйону отруєння отримали шестеро.
Хлопці запевнили нас у відданості Україні та ідеї визволення наших народів з кровожерних лапищ імперії зла. Обіцяли після перемоги святкувати не лише в Україні, а й запросити тих, хто не полишив їх у біді, на святкування в Грузію.
Звичайно, ми своїх не покидаємо. Ми завжди поруч. А ті, хто став плече до плеча із нашими воїнами, щоб захистити нас і помстити кров невинних жертв, займають у наших серцях особливе місце.
Дякую тим, хто дає нам можливість допомагати і оберігати. Будьмо поруч одне з одним і з тими, хто цього потребує.
А сьогодні зробили багато корисної роботи.
Забрали із нашого дружнього сортувального центру речі, які направили постраждалим від російської агресії. Люди на Київщині й Чернігівщині, які втратили все через російську агресію, вже незабаром отримають необхідне. Дехто з них не має навіть одягу та взуття.
Передаємо також частину речей іншим волонтерам, аби вони точково розвозили туди, де люди потребують допомоги.
А ще сьогодні нарешті передали командуванню Північним округом Національної гвардії України рації, на які збирали всім світом. Ми щасливі, що хлопці нарешті отримали необхідні їм засоби зв'язку.
 
З вашою підтримкою допомагаємо і далі:
5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
Patreon: https://www.patreon.com/ptbz
PayPal: [email protected]