Щоб виграти у психопатично заражених у психологічній війні,  треба визначити для себе правила спілкування с зазомбованними, психопатично зараженими, «ватниками». Чому? Тому що ми все одно спілкуємося, ви їх все одно зустріните навіть у Мадриді, вам все одно подзвонить тітонька матері, та ви будете після цього спілкування у раздраї. Коли є правила, ви говорите по ним, та сердитесь вже на правила. Коли вони не досконалі, ви удосконалююте свої правила та стаєте більш сильною людиною, а це меньше часу на раздрай.

Ваша злість та ваш раздрай нічого не зроблять опоненту, тому що він натренований вас не чути і не бачити, тому ваша енергія може піти у пустоту. Я знаю багато людей, котрі починають хворіти душею чи тілом після спілкування з ватою.

Будь-які правила, навіть недосконалі чи плохо виконані краще спілкування без правил с психопатично зараженою людиною. Душевне спілкування без правил можливо, коли є зворотний зв'язок, повага, та об'єктивність. Коли вас вирішили повчати чи принизити, чи навісити на вуха лапшу, то це не про душевне спілкування.

Викиньте у мусорне відро думку, що ви можете душевно спілкуватися, коли «будєм говорить про здоров'є, а про політіку не будєм». Фальшивість розмови допече вас, а не вашого опонента, тому що вам фальш болить, а для нього це сутність його думок. «Я не такий здоровий, щоб тратити сили на фальшиві розмови»,- скажіть сам собі, або співразмовнику, та й не ведіть їх.

Коли не знаєте, що сказати, слухайте, а потім додайте «і ти дійсно у цьому впевнений, та повториш це через рік?» Краще питайте, ніж стверджуйте: «Це твої думки?», «Ти вважаєш, він зараз хоч щось контролює?». Так ви бережете енергію, а співрозмовник втрачає свою енергію на відповідь.

Завчить пару стверджень, які можна сказати у більшості випадків. «Ти по другу сторону барикад, там де пахне сіркою», «Я таке не слухаю, ти втратив мою повагу, це брехня», чи придумайте кращі. Не бійтеся говорити рішуче, так ви збережете своє сумління. Краще не опускатися до лайки та образ, говорити різко та чітко. Це наше душевне здоров'я, це нам потрібно.

Ваші правила можуть бути не такими, тому що це ваші правила, а не мої, але вони повинні бути. І ще, нам потрібно перемагати у психологічній війні. Наші правила співрозмови з супротивником – це наша зброя. Коли ви майстер розмов, то приєднуйтесь к кращим блогерам, вам вже правила не потрібні, ви самі малюєте дійсність.

Знаю, багато хто буде на це казати: «Я посилаю усіх ватних за кораблем». Так, це вже правило, і я його поважаю. Але 80річній тітоньці ви таке скажете навряд, а вона дзвонить усім. Ще, ваша цензурна відповідь буде важити більш ніж нецензурна, тому що її більш почують, та, можливо, замисляться. Посилання це таке, краще ніж нічого, але гірше ніж рішуча відповідь.

Наша ціль- бити ворога на вербальному полі, повертати його до реальності, робити з ворога людину, яка чує та відчуває. А правила, як і нашу зброю, можна робити кращими, хто як забажає.

#sub #психопатия