- Маріуполь теперь отстраіваєтся, столько нових домов, у меня хорошая работа.

- І ти з путіним вважаєш, що ця влада надовго?

 

- Надо уметь прощать людей, думать о хорошем.

- Скажи це дітям, згорілим в Освенцимі, німцям їх попіл вже п'яте покоління не дає забути провину прадедів.

 

- Тебе надо лечиться, ти злая, с тобой раньше било інтєрєсно.

-Судиш мене та прощаєш вбивць, даремно з тобою спілкуватися, віра в путіна зараз допомагає лише втрачати владу.

Як спілкуватися з психопатично зараженими.

1) Знати, що коїться, з ким ви вирішили спілкуватися. Коли людина, говорить, що підтримує руський мир, чи частіше говорить що «внє політікі», вона зараз у стані ворога та воює на боці ворога, навіть коли тільки дивиться раша тв, тому вона не людина, а ворог. Людина, котора прямо зараз пропагандує мир та препиніть стріляти, говорить насильніку та жертві: «А тепер не лайтеся, та не бійтеся, отак далі і живіть, жертва повинна бути під насильником»,- тому ця людина- ворог. Завдання ворога- забрати у нас енергію, розрушити нас, контролювати нас, розчавити нас. Є ворог, которий веде наступ на Бахмут, а є ворог, який краде в нас силу у телефонній розмові, звинувачює жертву у агресивності, тому що вона захищається.

2) Ворог не користується фактами, він нас б'є брехнею. Ворог не користується людськими почуттями, він нас б'є жорстокістю, бо «ви самі виновати, нужно било договаріваться». У ворога нема моралі, його мораль- ударити нас та знешкодити нас. Ворога чи його фюрера неможливо образити, бо він образами харчується, це для нього енергія. У ворога нема страху, він не шкодує ні за чиїм життям, навіть за своїм, він живе тільки цим моментом.

3) Наше завдання- зберігати свою енергію за будь яку ціну. Якщо не можно при такому спілкуванні залишити у спокої самопочуття, не втратити свою енергію, то краще розірвати спілкування, чи не вступати у нього.

4) Коли є сили спілкуватися, то підходьте до такого спілкування як до тренування. Ваше завдання- потрапити в ціль, коли це не вдалося, тренуємося далі. Подякуйте собі за стараннійсть, колись ціль вам підкориться. Ціллю є єдине вразливе місце у ворога. Його горлянка — це його ідея контролю і влади над нами. Вдаримо ворога по горлянці.

5) Ще раз, єдина не спотворена брехнею щира ідея ворога- це ідея контролю і влади над усіма вокруг. ЇЇ ворог проговорює так як є, не соромлячись, дуже щиро. Коли ворог віддав контроль над своїм життям путіну, він чомусь вирішив, що тепер він вже разом з путіним має більший контроль над нами. От сюди, у цю віру і треба бити.

6) Бити треба без ажиотажу, але дуже сильно, різко, 2-3 рази. Нанести втручання у його свідомість та підсвідомість словом та відходити в сторону, втратити інтерес. Продовжувати словесну битву не треба- з великою вірогідністю можна потрапити у пастку, ворог профі, його зомбували декілька поколінь, або століть. Наша тактика партизанська- влучив, надавав сумнівив, збив з самовпевненності, що він тут все контролює, та біги. Довга битва забере в нас психічну енергію, виснажить.

7) Не приймати участі у цій бійці можливо тільки коли ви лікуєте свою душу та міць. У всіх інших випадках, бити ворога, хто може зброєю, хто може словом- це наша міссія.

Ми безжальні до хвороби та послідовні у лікуванні як дуже гарні лікарі, але чутливі до потенціалу душі як мудрі священики.

Ми знаємо, що коли вороги позбудуться ідеї контролю над нами, деякі з них стають людиною, перевертень повертається до людських почуттів, горя, каяття, туги, та співчуття. Тільки тоді в нього почне повертатися життя та він замислиться про майбутнє. Жити поряд з людиною краще, ніж з перевертнем, навіть якщо між нами буде ров з крокодилами, чи кардон. Тому наше діло дуже вдячне. Треба ще тренируватися робити його безпечним для себе.

#sub #психопатия