Пане президенте, Вам не цікаво чому наші чиновні можновладці продовжують гратися в якісь дитячі зарплатні ігри?

Вас не дивує сміховинна, зовсім не міністерська зарплатня міністра кабінету міністрів Дубілета як в грудні 2019 року, так і січні 2020року?

16 тисяч гривень – хіба це достойна зарплатня для міністра?

Не дивує чому в прем'єр-міністра Гончарука та деяких міністрів його кабінету, зарплата за січень цього року складає всього 45-50 тисяч гривень?

Не дивно, що в декого із їхніх численних помічників-секретарів-замісників... оплата праці значно більше ніж сто тисяч гривень?

Чому прем'єр, один з найвищих керівників держави отримує значно меншу зарплатню відносно своїх підлеглих?

Чому так? В чому секрет, чому така різниця?

Пане президенте – хіба вам не цікаво розібратися хто, кого і нащо так примітивно дурить? Невже ці кабінетні шахраї думають що і Ви, і ми — такі дурні?

---------------------------------------------------

Я чув як Ви вели мову про очищення… Тож, знаючи як тяжко дається нашій державі таке революційне очисне дійство, пропоную вам допомогу і своє бачення яким чином чистити державний апарат від «зашкварених» щурів.

Відомо що в Україні, ще за часів Кравчука-Кучми вводилася система ранговості чиновників.

І оплата праці службовця велася згідно його посадового рангового окладу та невеликих доплат за вислугу років чи секретністі.

І на той час, це була доволі справедлива система оплати праці держслужбовців. Та за роки незалежності безвідповідальні та й просто дурні «праффсіанали», президенти-премєр-міністри і просто міністри – довели державу до ручки.

Ці тупоголові самодури довели до безглуздя свої соціальні дурощі і за рахунок численних премій, система оплати праці держслужбовців перейшла всілякі розумні межі.

Нині ці скандальні чиновні зарплати – потребують кардинальних змін. Основою оплати праці повинні бути рангові оклади чи розрядні ставки.

Коли премії в декілька разів більші від окладів, вони спотворюють бюджетну реальність і зменшують податкові та пенсійні відрахування.

Не може бідна країна, утримувати розкішне життя нахабних жадібних чинуш.

--------------------------------------------

Ви рекомендували прем'єру Гончаруку провести реорганізацію оплати праці державних службовців. Виконає він ваше важливе державне доручення чи ні – почуємо 14 лютого....

А нам своє робити…

Пане президенте, пожалійте Дубілета і терміново порекомендуйте прем'єру Гончаруку, ввести в дію мою систему оплати праці чиновників. Трохи нижче коротко викладаю її...

----------------------------------------------

Державна служба розділена на 10 рангів. При потребі можна на 2-3 ранги її розширити чи ущільнити…

За основу розрахунку треба брати не середню, аМІНІМАЛЬНУ зарплату в Україні та прив'язувати до неї базовий оклад чиновника.

На сьогоднішній день оклад найнижчоого 1-го чиновного рангу має бути в 10-12 тисяч – тобто в 2,5-3 мінімальних зарплати.

Далі йде зростання оплати праці по сітці. Кожен щабель підняття по табелі рангів – дає зростання окладу в 4,5-5 тисяч гр, тобто на одну мінімальну з-ту.

При цьому, на базові місячні оклади чиновників, накладаються премії в розмірі не більше 25-30% від посадового окладу.

Тобто – місячна зарплатня людини, яка тільки-но почала працювати на посаді чиновника першого рангу – буде значно вище середньої по країні і складатиме приблизно 14-16 тисяч гривень. Для початку кар'єрного росту молодого держслужбовця без стажу та досвіду, це більше ніж достатньо…

Далі йде ріст оплати праці службовців по сітці – 2-й ранг, 3-й, 4-й…і тдп…

Найвищий, 10-й ранг держслужбовця матиме оклад в 60-70 тисяч гривень (це 12 – 14 мінімальних зарплат).

Разом із преміями, щомісячна зарплата державного службовця найвищого 10 рангу – президента, прем'єра та голови ВРади – буде складати 75-90 тисяч гривень…

По кінцю року, за результатами діяльності влади – можлива премія в розмірі 1-го чи 1,5 посадових окладів та велетенська дяка від українського народу)))

І не треба буде чиновникам позичати очі в сірка та махлювати із оплатою праці своїх підлеглих і дивувати людей своїми простакуватими фокусами…

Тобто, по моїй системі оплати праці державних людей, той же Дубілет, за свою тяжку чиновну працю — отримає в декілька разів більшу фінансову винагороду)))

В нього 8-9 ранг держслужбовця – тобто він отримає не 16 тисяч як зараз, а 65-70 тисяч гривень. І це є його чесна міністерська заробітна плата.

Хоча цієї зарплати теж малувато і чиновникам хочеться більшого, та в порівнянні із мінімальною по Україні – цілком достатньо…

----------------------------------------------

зі… при цьому, застерігаю прем'єра Гончарука – при піднятті мінімальної зарплати для народу, ні в якому разі не застосовувати пряму пропорцію для підняття зарплат чиновників.

Не можна користуватися прямою пропорцією ні в якому разі! Потрібно застосовувати розумну диференціацію коефіцієнтів підвіщення.

Інакше станеться той злочин, який скоїв із пенсійним фондом України, б\у міністр Рева…

...не заперечую проти поширення...

11.02.20