Чуючи єхидне телеканальне завивання різноманітних кацманів-вальцманів про втрату партією Слуга Народу рейтингу, я – як людина з критичним мисленням – ніяк не второпаю як можна казати про втрату того, що тільки що було набуто?

Все ж діаметрально протилежне – ЗЕлені зовсім не втратили, а навпаки набули бо тільки що ввійшли в місцеву владу!

Ввійшли повсюди в Україні, а в Чернігові вже встигли навіть провести своє перше засідання))))

Тож навіщо в медійний простір нагнітаються такі фейкові побрехеньки? Можливо в лицемірних брехунів відсутні аналітичні розумові здібності?

Хоча, як мені здається, все значно простіше – в цих зрадливих осіб просто відсутня совість. І тепер такі медійні фейкомети активно розповсюджують віруси дурощів, сподіваючись довести українську державу до політичної епідемії.

Тому і перекладають відповідальність за всі злочини, створені протягом їхнього правління із своєї хворої інфекційної голови, на поки що здорову – ЗЕлену.

Але така поведінка професійних негідникив, зовсім не дивує – вони за срібляники і маму рідну продадуть. Дивує дещо інше….

--------------------------------------------------------

Дивує те чому, вибачайте, такі беззахисні та беззубі самі ЗЕлені? Чому з їхньої сторони немає гідної відповіді, побудованої на об'єктивному аналізі дій попередніх влад?

Чому мовчать, і – або зовсім не відповідають демагогічним нападникам, або ж інколи роблять такі політичні подарунки які, м'яко кажучи, виглядають досить непрофесійно)))

Наприклад, чомусь якраз перед місцевими виборами, прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав те, що через 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії.

Бо бачте – «Нація старіє. Є проблема з людським капіталом... Україна як частина старої Європи не відтворює своє населення ... Це звичайна математика і економічна демографія „, — заявив він....

Але ж, по перше – така передвиборча заява прем'єра відразу ж відрізала від 5-ти до 10-ти відсотків голосів виборців від партії Слуг Народу. А по друге – хоча сказане прем'єром і схоже на правду, та це не зовсім правда.

Бо те, що нація старіє і стає менше працюючих в білу – це тільки малесенька доля правди.

Правда в тому, пане прем'єр міністр – що банкрутства Пенсійного Фонду не треба чекати 15 років.

Тобто – за нинішньої, виродженої б\у міністром Ревою антинародної системи пенсійного забезпечення, пенсій не стане чим сплачувати значно раніше.

І головна причина банкрутства ПФонду – буде не в тому що «кількість працездатного населення зменшується», а в оманливій, навіть злочинній пенсійній системі від пана Реви.

Коли б він мав хоч трішки державницького розуму та математичного хисту, то при подальшому підвищенні пенсій впровадив їх елементарну диференціацію і тоді ПФонд не мав би тих проблем, які має сьогодні….

На жаль, я не маю точних даних про кількість пенсіонерів… це приблизно десь 11 мільйонів, з яких 10 мільйонів – прості пенсіонери, а 1 мільйон – привілейовані чиновні.

Але навіть при наближеному розрахунку в 11 мільйонів осіб – можу математично обґрунтувати те, чому так стрімко збільшується дефіцит ПФонду.

Чому після Ревиної «реформи», щомісячний дефіцит ПФонду збільшувався в 2019 році на 2-3 мільярди гривень, а нині цей дефіцит росте щомісяця на 5-7 мільярдів.

Тобто, за 2019 рік – дефіцит ПФ виріс на 25-30 мільярдів гривень, а за 2020 рік він «підросте» десь під 60-70 мільярдів.

Що буде через кілька років – навіть трішки знайомі з математичною послідовністю школяри, можуть розрахувати час трагічної загибелі ПФонду України…

Тобто, пане премєр-міністр, до повного банкрутства ПФонду – 15 років це явно забагато. При цьому – вини простих смертних пенсіонерів в цьому банкрутстві практично немає, бо вони отримують копійки замість пенсій.

Гірка правда в тому, що до загибелі ПФонду веде фантастична дурість, або ж прямий злий умисел Ревиної «реформи» для нарахування непомірних підвіщень для касти «елітних» пенсіонерів….

-----------------------------------------------------

Але повертаючись до початку скажу, чому стаття має таку назву.

Те що пенсійна «реформа» Реви знищить ПФонд України, я передбачав ще два роки тому і навіть написав тоді декілька критичних статей на цю тему.

Та тодішня влада слухала лише нахабних бовдурів, а не далекоглядних людей і не зустрічаючи критичного опору, отой недолугий міністр соцполітики робив все для того щоб погіршити життя практично всім українцям.

І зробив те, про що сказав нині Денис Шмигаль!

Тобто – ні пороблене Ревою, ні сказане премєр міністром – мене зовсім не дивує. Мене дивує те, чому так вперто мовчить нинішній міністр соцполітики Марина Володимирівна Лазебна?

Вона ж ніби то глибоко зацікавлена в тому, щоб її не звинувачували в пенсійному провалі.

Тоді чому вона не розказує правду про залишений їй Ревою у спадок смертельно хворий ПФонд України та й Мінсоцполітики в цілому?

Чому ви мовчите, Маріє Володимирівна?

Коли не ви допомагали Реві вироджувати отаку «реформу», то не мовчіть. Бо пройде ще декілька місяців і про його злочинну діяльність забудуть.

І обмануті Ревою люди у всіх пенсійних негараздах будуть звинувачувати тільки вас, партію Слуга Народу і президента Зеленського! Ви розумієте, що так буде коли ви й надалі будете мовчати?

Нащо ви накликаєте на себе ганебні прокльони та брудну лайку мільйонів обманутих Ревою людей за украдені його «реформою» коефіцієнти зарплат та неймовірно підвищений для набуття пенсії стаж?

Чому чоловіки, яким до встановлених Ревою 35 років стажу не дістає року чи двох, які пропрацювали на державу по 32, 33 чи 34 роки не мають права на підвищення пенсії хоча би до отієї мізерної в 2100 гривень? Це ж стосується і жінок із стажем в 27, 28 чи 29 років…від яких вимагається стаж в 30 років…

І в нинішньої трудової молоді нема жодних перспектив. Молодим людям зовсім нема чого чекати від людиноненависницької Ревиної системи пенсійного забезпечення...

От що він нареформував отой антилюдяний міністр-геноцидник?

Тож Марино Володимирівно, не беріть на себе чужі гріхи та злодіяння. Нащо вам такий інфекційний соціальний спадок?

Не мовчіть, робіть публічні заяви, звертайтесь до президента, премєрміністра, до Верховної Ради та вимагайте кардинально змінювати Ревин убивчий пенсійний закон!

А ми підтримаємо і вас, і президента Зеленського у цій святій справі!

Підтримаємо, бо поки що маємо надію і віримо, що можна хоч щось змінити на краще в нашому державному болоті...

зі… до речі – змінювати треба не тільки пенсійний закон.

Рева встиг нашкодити всюди де тільки міг і наступна стаття буде стосуватися аналізу залишених ним у спадок міністру Лазебній, штучних перешкод при нарахуванні житлових субсидій…

…я не вірус – поширюйте без остраху…

22.11.20р.