Пане президенте, Вам не цікаво чому наші чиновні можновладці продовжують гратися в якісь дитячі зарплатні ігри?

Вас не дивує сміховинна, зовсім не міністерська зарплатня міністра кабінету міністрів Дубілета як в грудні 2019 року, так і січні 2020року?

16 тисяч гривень – хіба це достойна зарплатня для міністра?

Не дивує чому в прем’єр-міністра Гончарука та деяких міністрів його кабінету, зарплата за січень цього року складає всього 45-50 тисяч гривень?

Не дивно, що в декого із їхніх численних помічників-секретарів-замісників... оплата праці значно більше ніж сто тисяч гривень?

Чому прем’єр, один з найвищих керівників держави отримує значно меншу зарплатню відносно своїх підлеглих?

Чому так? В чому секрет, чому така різниця?

Пане президенте – хіба вам не цікаво розібратися хто, кого і нащо так примітивно дурить? Невже ці кабінетні шахраї думають що і Ви, і ми - такі дурні?

---------------------------------------------------

Я чув як Ви вели мову про очищення… Тож, знаючи як тяжко дається нашій державі таке революційне очисне дійство, пропоную вам допомогу і своє бачення яким чином чистити державний апарат від "зашкварених" щурів.

Відомо що в Україні, ще за часів Кравчука-Кучми вводилася система ранговості чиновників.

І оплата праці службовця велася згідно його посадового рангового окладу та невеликих доплат за вислугу років чи секретністі.

І на той час, це була доволі справедлива система оплати праці держслужбовців. Та за роки незалежності безвідповідальні та й просто дурні "праффсіанали", президенти-премєр-міністри і просто міністри – довели державу до ручки.

Ці тупоголові самодури довели до безглуздя свої соціальні дурощі і за рахунок численних премій, система оплати праці держслужбовців перейшла всілякі розумні межі.

Нині ці скандальні чиновні зарплати – потребують кардинальних змін. Основою оплати праці повинні бути рангові оклади чи розрядні ставки.

Коли премії в декілька разів більші від окладів, вони спотворюють бюджетну реальність і зменшують податкові та пенсійні відрахування.

Не може бідна країна, утримувати розкішне життя нахабних жадібних чинуш.

--------------------------------------------

Ви рекомендували прем’єру Гончаруку провести реорганізацію оплати праці державних службовців. Виконає він ваше важливе державне доручення чи ні – почуємо 14 лютого....

А нам своє робити…

Пане президенте, пожалійте Дубілета і терміново порекомендуйте прем’єру Гончаруку, ввести в дію мою систему оплати праці чиновників. Трохи нижче коротко викладаю її...

----------------------------------------------

Державна служба розділена на 10 рангів. При потребі можна на 2-3 ранги її розширити чи ущільнити…

За основу розрахунку треба брати не середню, а МІНІМАЛЬНУ зарплату в Україні та прив’язувати до неї базовий оклад чиновника.

На сьогоднішній день оклад найнижчоого 1-го чиновного рангу має бути в 10-12 тисяч – тобто в 2,5-3 мінімальних зарплати.

Далі йде зростання оплати праці по сітці. Кожен щабель підняття по табелі рангів – дає зростання окладу в 4,5-5 тисяч гр, тобто на одну мінімальну з-ту.

При цьому, на базові місячні оклади чиновників, накладаються премії в розмірі не більше 25-30% від посадового окладу.

Тобто – місячна зарплатня людини, яка тільки-но почала працювати на посаді чиновника першого рангу – буде значно вище середньої по країні і складатиме приблизно 14-16 тисяч гривень. Для початку кар’єрного росту молодого держслужбовця без стажу та досвіду, це більше ніж достатньо…

Далі йде ріст оплати праці службовців по сітці – 2-й ранг, 3-й, 4-й…і тдп…

Найвищий, 10-й ранг держслужбовця матиме оклад в 60-70 тисяч гривень (це 12 – 14 мінімальних зарплат).

Разом із преміями, щомісячна зарплата державного службовця найвищого 10 рангу – президента, прем’єра та голови ВРади – буде складати 75-90 тисяч гривень…

По кінцю року, за результатами діяльності влади – можлива премія в розмірі 1-го чи 1,5 посадових окладів та велетенська дяка від українського народу)))

І не треба буде чиновникам позичати очі в сірка та махлювати із оплатою праці своїх підлеглих і дивувати людей своїми простакуватими фокусами…

Тобто, по моїй системі оплати праці державних людей, той же Дубілет, за свою тяжку чиновну працю - отримає в декілька разів більшу фінансову винагороду)))

В нього 8-9 ранг держслужбовця – тобто він отримає не 16 тисяч як зараз, а 65-70 тисяч гривень. І це є його чесна міністерська заробітна плата.

Хоча цієї зарплати теж малувато і чиновникам хочеться більшого, та в порівнянні із мінімальною по Україні – цілком достатньо…

----------------------------------------------

зі… при цьому, застерігаю прем’єра Гончарука – при піднятті мінімальної зарплати для народу, ні в якому разі не застосовувати пряму пропорцію для підняття зарплат чиновників.

Не можна користуватися прямою пропорцією ні в якому разі! Потрібно застосовувати розумну диференціацію коефіцієнтів підвіщення.

Інакше станеться той злочин, який скоїв із пенсійним фондом України, б\у міністр Рева…

...не заперечую проти поширення...

11.02.20

dmitro.step
Дмитро Степ

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації