Терміново! Ні кривавій російській церкві в Україні!

Це вони, московські попи, які й досі правлять в Українських храмах, допомагають топити Україну в крові! Благословляють своїми кривавими проповідями ґвалтування і вбивства жінок та дітей в Бучі, знищення стареньких у Харкові, розстріл автівки з родинами в Ірпені, руйнування бомбами пологових будинків з новонародженими, спалення тіл замордованих російськими загарбниками українців в мобільних крематоріях в Маріуполі, отруєння хімічною зброєю наших захисників на сході. 

Це вони, засланці кривавих московських церковників, працюють корегувальниками ворожого вогню на Донбасі, наводять ворожі ракети на Чернігів, Львів, Житомир. Здають окупантам українських патріотів на Херсонщині та в Запоріжжі.

Попи московського патріархату в Україні – це агенти російських спецслужб, які підступно продовжують називатися Українською православною церквою, з якою нічого спільного не мають, як і з духовністю та релігією. Прикриваючись рясою, вони відверто працюють на рашистів, ховають у своїх храмах зброю, фальшиві документи і криваву готівку. Вони роками задурювали голови вірян наших міст і сіл, щоб привести соди людожерську війну. 

Настав час заборонити діяльність московського патріархату в Україні! Їх віра проповідує криваві вбивства українців, ворожнечу, відвертий рашизм, шовінізм і геноцид.

Підтримай петицію про заборону УПЦ МП в Україні! Доєднуйся тут:

Тисни👇
 http://petition.te-rada.org/petition/40