24 лютого Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. 

Російські бойовики атакують міста і населені пункти, вбиваючи мирне населення. Тисячі українців втратили своїх рідних і близьких, залишилися без житла і їжі. Мільйони людей по всьому світу об'єдналися заради допомоги Україні. Розуміючи злочинність дій Кремля, люди всіма способами намагаються підтримати тих, хто страждає у війні. Хтось виходить на пікети проти війни у своїх містах, дехто відправляє кошти на озброєння військових, інші приймають біженців. 

Спільнота Всесвітнього Економічного Форуму –  Global Shapers Community  створила консолідований ресурс Support Ukraine NOW для іноземців, які бажають допомогти Україні перемогти ворога. На цьому сайті кожен охочий, в будь-якому куточку світу може підтримати нашу країну. На сторінці зібрані офіційні і перевірені шляхи допомоги: починаючи від фондів для донейтів, і закінчуючи наданням житла українським біженцям. 

Зараз ресурс доступний вже тридцятьма мовами. На ньому створені кілька розділів для зручного орієнтування. Наприклад, донейти, відправка гуманітарної допомоги, житло та робота для українців, петиції, протести у різних містах, пости для соціальних медіа. В кожному розділі є детальний опис з алгоритмом дій. 

Засновники ресурсу закликають до розповсюдження інформації серед іноземних друзів аби допомогти якомога більшій кількості українців.

#standwithukraine #supportukraine #saveukraine #westandwithukraine #solidaritywithukraine #glorytoukraine #notowar #stopwarinukraine #handsoffukraine #closethesky #supportukrainenow