Писанина розумово-відсталої людини.)

 

Навіть більше, хочу вибачитись перед людьми з таким діагнозом, бо він пише як россійське бидло.

 

А тут хочется вибачитись перед худобою.

 

Я такої маячні не читав. Це ідіотизм. Абсолютно ніщо. Де Льоха показує, що він не Олекса, не Лесь, а просто Лёха, з свинячими россійськими мізками й мислями короткими як у Буратіно.

 

Так-так, ми усі знаємо що він й боєць, й звездець, й губами на хуї ігрець, й льотчик, й у танку горів.)

 

Цей «льотчик» у якого племінних одночасно й у Ізюмі, й у Азовсталі був (Наруто мабудь, бо він не згадував що у нього більше ніж два які вміють тримати у руках автомат).

 

ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ УКРАЇНЦІ — Німеччина, США, Японія, Південна Корея, Тайвань, Швеція, Фінляндія — це країни невдахи, не культурні імбецили.) Бо вони створили СВОЮ КУЛЬТУРУ СПОЧАТКУ, УНІФІКУВАЛИ, УСІХ ПЕРЕВЕЛИ НА СВОЮ МОВУ, це ЯК ЗАВЖДИ дало буст та почуття плеча у НАЦІЇ, таким чином НАЦІЯ ЗГУРТУВАЛАСЬ Й ПОБУДУВАЛА УСПІШНУ ДЕРЖАВУ. А вже потім вони відкрились світу.

 

Й жодна з них не поважала, не поважає й не буде поважати россійську культуру. 

 

У України та Українців гарна компанія УСІХ УСПІШНИХ КРАЇН СВІТУ. Не погано.

 

А на їх прикладі ми бачимо, що Лёха (він же Люся, він же майстер зміни тапків) — маргінал, Буратіно з короткими мислями. Який не те що не вмієте планувати, у нього горизонт — це смоктання хуя Єрмака увесь день.)

 

Й що дивно, доречі, ти досі не можеш жити у цих країнах не знаючи їх мови.

 

Навіщо Люся це робить?) Бо ВІН ЗНАЄ що він нуль в Україні, буквально, але у тупих россіян він збирає аншлаги, бо РОССІЯНИ — ЦЕ нація ЛАЙНОЇДІВ. Й старатися, працювати над собою не треба.) Там можна їм у очі блювати, вони усе одно все з'їдять. Ось цю аудиторію Льоха (свиноса*ка) й хоче й тягне в Україну.

 

Так, доречі, ТОЛЕРУЮТЬСЯ МОВИ ДРУЗІВ як США, а не ворогів як свиногорье, ЛЁХА.)

 

Хоч трошки емоційно, але правда. Бо ти не можеш перестрибнути один етап. Спочатку ти будуєш міцний фундамент. А на цьому фундаменті ти будуєш поверх за поверхом.

 

Південна Корея приклад для України.

 

Забудьте про россійське. Там усе гниле, тваринне, вторинне. Навіть по відношенню до себе вони другорядні та другосортні. А Люся для них цікавий блазень. Лише тупий блазень.

Тому що вони навіть зараз запрошують Белінг Кет, россійське лайно Конфлікт Інтележенс Тім, але не Інформ Напалм, який це започаткував. Це цілеспрямована політика приниження України та українців. Навіть зараз. Навіть серед тих свинособак, які підтримують Україну. Але й підтримують вони їх по своєму, Україну без Українців. Ось це їх мрія, й мрія малороссця Лёхи.

 

https://www.facebook.com/100001622678632/post/3612277518836302/?d=n