8 вересня на Росії при з'йомках навчального фільму загинув Міністр РФ у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих генерал армії Євген Зінічев.

Як написала головний редактор Russia Today Маргарита Симоньян, зірвався та впав оператор, який працював зі знімальною групою. Зінічев спробував його врятувати, але теж розбився об камінь.Зінічеву було 55 років. Він очолював МНС з травня 2018 року, тоді ж він увійшов до складу Ради безпеки. З 1987 року служив в КДБ СРСР, після розпаду Радянського Союзу продовжив службу у Федеральній службі охорони. З 2006 по 2015 рік був особистим ад'ютантом Путіна. У червні 2015 року обійняв посаду начальника управління ФСБ по Калінінградській області, через рік став в.о. губернатора регіону. Через два з половиною місяці він покинув пост і був призначений заступником директора ФСБ РФ.
 
 
З 10 вересня на Росії розпочинається активна фаза масштабних військових маневрів «Захід-2021», цей випадок можна вважати «першою ластівкою» напередодні пафосного початку цих навчань. В контексті нагадаю також архівне дослідження міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm «Похоронний марш російських генералів (Статистика й інфографіка)»


------------------------------------------------------------------

P.S: Замість висновку процитую «Наші без раші», «Окоп»:
 
- Розбився...
- Та як, з першого поверху?!
- Як жив, так і вмер.