Сьогодні у Луганськ російські окупанти завезли свій черговий (105-й) так званий «гумконвой». Повідомляється, що було завезено 88 тонн медичного обладнання та медикаментів.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm звернули увагу на одне із фото з розвантаження.
На контейнері є напис "UJP PRAHA". Це чеська компанія діяльність якої базується на результатах досліджень і розробок у багатьох галузях (наприклад, авіація, енергетика, хімічна промисловість, нафтохімія, машинобудування). Вона пропонує широкий асортимент упаковування для транспортування та зберігання радіоактивних випромінювачів.Цікаво, чи відомо цій компанії, що її продукція та обладнання постачається з РФ на окуповані території України? Можливо, нещодавно були якісь поставки обладнання цієї чеської фірми у Росію, тоді, ймовірно, ця партія була спрямована у Луганськ?

У контейнері може бути як рентген апарат, так і обладнання для хімічної промисловості. Здається саме про хім.компоненти нещодавно казав Шойгу.

Нагадаємо, що міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm також неодноразово фіксувала, як кадрові російські військові, зокрема спецпризначенці, під прикриттям МНС Росії нелегально перетинали український кордон. Було встановлено, що військові 108-го десантно-штурмового полку РФ брали участь у «гумконвоях» на Донбас. Також один з військовослужбовців 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ Росії, який брав участь в операції захоплення Криму, згодом був помічений як учасник «гуманітарних конвоїв» під прикриттям МНС Росії. Також InformNapalm викрив, як військовослужбовці 69-ї бригади МТЗ Збройних сил Росії возять «гуманітарку» на Донбас під виглядом МНС.