СУТЬ для Розуміючих:

Єдиний Шанс для України – терміново звертатися до Союзників (у порядку зменшення важливості): Бази — Гаранти – зброя – санкції проти РФ.
Тобто, волати до Союзників якомога швидше взяти Україну під «протекторат»!

Нинішня «схема звернення»: зброя-зброя-зброя-санкції проти РФ – повільний, кривавий і руйнівний шлях окупації України РФ та перетворення (поки що) неокупованих РФ територій України на «дике поле»! Причому, залежно від зброї, що поставляється Союзниками, а також залежно від масштабів «мобілізації», яку проводить влада України – чим більше і чим «потужнішу» зброю дадуть Україні Союзники і чим масштабнішою буде «мобілізація» — тим повільніший. А чим повільніший – тим кривавіший і руйнівніший насамперед для України, а не для РФ, тому що війна йде на нашій(!) території!

Я буду щасливий помилитися(!) у цьому Прогнозі!

Але «протекторат» Союзників – у будь-якому разі зараз корисний для України. А якщо цей Прогноз – хоча б частково вірний? Ви уявляєте – що(!) тоді чекає на Україну вже через рік!?

Зі свого боку, нагадую, що – будучи шість років у розшуку Слідчим Комітетом РФ, я готовий здатися Москві, якщо це сприятиме припиненню вторгнення РФ в Україну!

Хто розуміє Важливість цієї теми — ПОШИРЮЙТЕ!
І серед української, і серед закордонної «союзницької» аудиторії. А, головне, доносіть і до «владу тримаючих», і до «лідерів думок»!

Квінтесенція «потрібного» і відповіді на головні запитання — див. останнє «доповнення» цієї Публікації від 12.06.2022!

-------------------------------------
БАЗОВИЙ ТЕКСТ від 27.02.2022:


ЗВЕРНЕННЯ Українця до Влади та до Народу України!

Наша Влада і ми усі як Український Народ – маємо зберегти Україну!
Нашою метою має бути і Збереження України як держави (нехай і з дещо «урізаними» у деяких відносинах правами) та недопущення її краху (економічного, соціального), ризик якого стрімко збільшується щодня; і, головне — Збереження Людей України, найкращі з яких — гинуть буквально щохвилини зволікання!
А для цього зараз потрібно не безглуздо бравувати і не закликати народ тупо бути супротивленцями-майже самогубцями, а ситуативно лавірувати і йти на — як би це принизливо на перший погляд не звучало — на Діалог з РФ! Зрозуміло, на найменш невигідних (наскільки це можливо в умовах нинішньої досить плачевної ситуації!) для України умовах. І за обов'язкового посередництва – і як гарантів — наших Західних союзників.

Я – ЧЕРНОВ ОЛЕКСАНДР.
Український агітатор та інформатор родом із Єнакієвого; екс-бранець погані у Слов'янську у 2014; творець унікального твіттер-Проекту «Колаборанти, що бувають в Україні. Зустрічай! Здавай! Черпай!», в рамках якого з літа 2015 «засвічено» понад 2000 рил, у т.ч. близько 100 — «пройшли» через мене особисто... Відомий у певних колах як «Утилізатор».
«Доктор смерть», «лікар м'ясо» — наречений так переляканим біосміттям після мого шедеврального Інтерв'ю в червні 2016 про роль Лікаря під час війни, зокрема, в окупації та в полоні.
Я вже шість років у розшуку Слідчим Комітетом РФ.

Я ГОТОВий здатися владі РФ як один із «об'єктів покарання», за умови, що РФ припинить активні бойові дії проти України і вступить у Діалог з владою України, яка, у свою чергу – якнайшвидше припинить згубну для України лінію «всі воюємо на всіх фронтах та всіма силами до Перемоги над РФ» — і піде на перемовини з Москвою.

Будь-хто, хто має уявлення про реальну(!) ситуацію на фронті, зокрема, на основному його – Київському напрямку, а також про переважаючі настрої серед населення Росії та про «військові ресурси» РФ – не буде волати про «Україна успішно обороняється і навіть перемагає; РФ у шоці і від санкцій, і від опору України; ресурси РФ закінчуються, Росія скоро відступить-побіжить ... „

Нас очікує — навіть при не гіршому для України сценарії — напівблокада Києва, що триватиме місяці, з постійними виснажливими і для населення і для Воїнів «обстрілами-вилазками» ворога, а також «руйнівне курсування» по Україні багатотисячних угруповань армії РФ, що завдаватимуть колосальної шкоди як інфраструктурі, так і населенню, придушуючи «осередки опору». А в Донецькій та Луганській областях будуть запеклі бої ЗСУ з «арміями ДНР і ЛНР, які підтримує армія РФ».
Навіть масштабно (і дипломатично, і озброєннями, і економічно) підтримана «міжнародною спільнотою», навіть при прибутті з інших держав певної кількості добровольців-антирашистів – Україна за такого сценарію дуже скоро перетвориться на аналог Сирії. Де фінансова-банківська система, як і система соціальних виплат — практично перестане існувати, промисловість, як і весь «ринок праці» — повністю «ляже», а соціальна сфера, як і економіка в цілому – дихатиме на ладан, не забезпечуючи навіть «основні потреби фронту»!
А найстрашніше, що вже за кілька тижнів у напівзаблокованому Києві та низці інших недрібних міст – фактично почнеться гуманітарна Катастрофа, яка згодом ризикує захлеснути всю Україну. Тотальне зубожіння, нестача продуктів, медикаментів, крах комунальної сфери, хвиля злочинності, сплеск активних сепаратистських дій… «підкріплювані» атаками окупаційних військ РФ, у боях з якими гинутимуть Найкращі Українці. На тлі всього цього кількість жертв серед українців вже до осені ризикує досягти кількох сотень тисяч, постійно нарощуючи оберти… :(
А те, що буде зруйноване за лічені місяці, Україна (вірніше, те, що від неї вже через рік за такого вектора подій залишиться!) – не відновить і за десятиріччя!
Зрозуміло, що навіть подібний сценарій, та ще й разом із вже частково прийнятими Заходом жорсткими санкціями – значно послабить РФ!
Але вірити в те, що Росія «відступить» і, тим більше, «паде-розвалиться» раніше, ніж Україна «стане тінню держави» – наївно та руйнівно для України!

Тому звертаюся до Влади України!
Припиніть згубну для України риторику «воюємо до Перемоги» і негайно сідайте за стіл перемовин з РФ. Будьте готові до певних поступок Москві, зокрема у плані «позаблоковості», «російської як другої державної мови»… і, як би це не було боляче – до визнання окупованих РФ Криму та ОРДЛО – НЕ Україною!

Звертаюсь до наших Західних Союзників!
НЕ використовуйте Україну як плацдарм-самовбивцю для послаблення РФ. Дозвольте владі України «піти на перемовини» з Москвою і станьте в цих перемовинах посередниками-гарантами! Україна як буфер між РФ і Європою – набагато корисніша для вас, ніж Україна як «дике поле», що сусідить із ЄС!
Звертаюся до Патріотів України, готових воювати з РФ «до Перемоги» і тих, що вважатимуть запропоноване мною – капітуляцією України!
Принцип «Свобода або смерть» – почесний, але тільки для вас особисто! Ви не маєте права розпоряджатися життям співвітчизників: а зараз саме мирне населення України стає заручником та жертвою вашої боротьби з РФ!
Зрозумійте: дурна-недалекоглядна боротьба-війна – схожа на явну поразку. Причому в даному випадку уперта війна з РФ – для України і як держави і як народу, як я описав вище – буде Катастрофою. Тому, розумніше-гуманніше обрати найменш безкровний Шлях Домовленостей!
Якщо ж хтось із вас налаштований особисто «воювати з РФ до перемоги» – ваше Право: воюйте. Поки офіційно не домовлено про Перемир'я між РФ та Україною – утилізуйте окупантів скрізь і всіма засобами. Але за спроможності не знищуйте цією війною і без того на ладан дихаючу інфраструктуру України!

Звертаюся до всіх, кого, подібно до мене, РФ, якщо «добереться», то неодмінно «покарає»!
Страх – це природньо. Але розмінною монетою вашого страху за власну шкуру не має стати Україна: і як держава, і як народ! Зокрема, серед тих, хто «владу тримає або тримав з 2014» і серед «лідерів думок» — багато таких, хто просто боїться «перемоги РФ», бо їм особисто «буде бо-бо».
Якщо ви – подібно до мене – не готові (зрозуміло, ви і не зобов'язані!) «здатися РФ як трофей за Перемир'я та Перемовини з Україною», тоді – просто тікайте з України! Але не вбивайте Україну, під маркою її захисту захищаючи лише себе особисто!

На жаль, нам з 2014 року не вдалося закласти в Україні навіть основи справжнього Аристократичного – заснованого на персональній морально-духовній розвиненості – Суспільства! Ми від корумпованого «екс-совка з переважним вектором до РФ» лише перекинулися до корумпованого «а-ля націоналізму на кшталт демократичного європейського вектора», по-суті, так і залишившись масово «шлунками на ніжках»!
Так залишимо Шанс нашим Дітям, зберігши для них нехай і ослаблену, але Україну!

--------------------
ДОПОВНЕНО 3.03.2022:

Українці, які «являють інтерес для РФ як об'єкти для покарання», і які готові поЖертвувати собою за умови Припинення Вторгнення РФ в Україну — ОБ'ЄДНУЄМОСЯ!
Чим нас буде більше і чим голосніше ми заявимо про себе — тим швидше, можливо, Москва прислухається. І тим менше Крові Українців проллється! 

--------------------
ДОПОВНЕНО 2.04.2022:

На жаль, текст від 27.02.2022 став майже пророчим.
Один із найгірших для України сценаріїв — затяжної виснажливої війни на території України — все більше збувається. 🙁 Тільки основний акцент окупантів (поки що) перемістився з Києва на Донбас. На сьогодні Маріуполь не просто приречений: його втрачено для України, при цьому там загинуло-загине 10000+ мирних мешканців. РФна погань та їхні васали-сепаратисти з ОРДЛО — вже перекидають частини від Маріуполя і починають стискати кільце навколо Півночі Донбасу. 🙁 При середньо(реалістичному)песимістичному прогнозі к середині травня РФ вже «козирятиме» перед нами майже всім окупованим Південним Сходом: від Херсона до Ізюму, а можливо, і до взятого в «оперативне оточення» Харкова! 🙁
При цьому вже зараз кількість померлих (і загиблих, і померлих через колапс соціальної, особливо медичної, сфер) мирних жителів по Україні, в основному в Маріуполі, Чернігові, Ізюмі, на Півночі Київщини — вже обчислюється десятками тисяч! 🙁 І щодня ця кількість по Україні збільшується на кілька сотень людей! А з повторенням на Півночі Донбасу сценарію Маріуполя – зросте в рази...

На жаль, вже п'ять тижнів Влада України дуже повільно змінює акцент з «а-ля патріотичного» дурного і згубного «всі в бій, перемога буде за нами» до патріотичного та розумного «воюємо з РФ максимально ефективно і з мінімальним псуванням власної інфраструктури, але і паралельно домовляємося з РФ максимально швидко та з максимальним залученням Західних Гарантів»! Зокрема розсмоктування «закрийте нам небо і дайте нам летальнішу зброю» і «як ми без вступу в НАТО» — зайняли вже місяць.
А щодня війни на 1\100 наближає до Катастрофи «дикого поля» Україну і лише на 1\1000 РФ! 🙁
ВОЛАЮ ДАЛІ! ДОПОМАГАЙТЕ!

--------------------
ДОПОВНЕНО 4.05.2022:
 
Последние дни особенно обострился БРЕД и от «власть держащих» и от «лидеров мнений» в стиле «союзники нам дают тяжелое вооружение, мы вот-вот начнем контратаковать и выйдем на границы Донецкой и Луганской обрастей — освовободив ОРДЛО, а там и Крым освободим», а также «переговоры с РФ могут быть лишь при её согласии вернуть нам все оккупированные территории». И особо опасный БРЕД в стиле «мобилизация в РФ даже выгодна Украине — возмущенные россияне снесут режим Путина, а тех, кто сунется в Украину — мы здесь без проблем перемелем...»

К сожалению, подобную ахинею львиная часть населения Украины — «хавает».

НО упускают важнейший момент: что война идет на нашей(!) территории, колоссально гробя нашу(!) инфраструктуру, что приводит к ужасающим числам гибели нашего(!) населения: по самым скромным подсчетам число погибших (и непосредственно убитых, и умерших из-за коллапса социальной сферы) украинцев с 24 февраля уже составляет более 50 000(!) человек (лишь в одном Мариуполе — 20 000+), а возможно и более 100 000 человек! И это число ежедневно увеличивается на несколько сотен человек!

То есть, каждый день нынешней ситуации: «затяжной масштабной войны на территории Украины» — образно говоря, на 1\100 приближает к Катастрофе «дикого поля» Украину и лишь на 1\1000 — приближает к подобной Катастрофе РФ!

Мобилизация в РФ — действительно очень близка: и она не «развалит» РФ, но превратит Украину в кровавое месиво.
В РФ миллионы упоротых, мечтающих убивать «нациков-бандеровцев»! И куча оружия, в том числе атомное!
 
«А-ля патриотичные» дебилы, млеющие от «россияне при мобилизации и сметут Путина и убегут из Украины» — вы готовы рискнуть?
Вы можете быть готовы рискнуть лишь своими(!) жизнями, но ни в коей мере не «ставить на кон» существование Украины — и как государства, и особенно как народа.
 
Ведь, сложившаяся ситуация — это НЕ «жук в муравейнике», а «хорёк в курятнике» для Украины!
 
И потому напоминаю верные действия Украины.
Украина — Союзникам:
Есть: оружие-оружие-оружие-санкции против РФ!
Нужно (в порядке убывания важности): «срочно создайте свои военные базы в мегаполисах, особенно Харьков Днепр Одесса Чернигов Киев Николаев Запорожье» — «станьте Гарантами на переговорах с РФ» — оружие — санкции!

Власти и социум Украины — очнитесь!

Нужно срочно начать публично(!) просить(!) Союзников «поставить свои базы в Украине», особенно по линии Чернигов — Одесса, в идеале базы США, но хотя бы Польши, Румынии!
От президента, министров, мэров, губернаторов и до всех «лидеров мнений», на всех официальных и неофициальных мероприятиях и акциях ...- просить просить просить. Фактически, умолять! Чтобы «заклеить» фронт дальнейшего продвижения РФ!

Параллельно умело, с минимальной порчей собственной инфраструктуры — воюем. НО параллельно и развиваем линию «переговоров с РФ с союзниками в качестве Гарантов»! А ни в коем сучае не саботируем их! 
 
У Украины времени очень мало: очень скорая мобилизация в РФ, когда миллионы желающих убивать «нациков-бандеровцев» хлынут в Украину — превратит Украину в кровавое месиво!
А при очень вероятном, в случае определенной «загнанности в угол», применении РФ ядерного оружия — и в «мертвую зону»! 
 
Со своей стороны, будучи 6 лет в розыске СледКомом РФ, напоминаю о своей готовности сдаться Москве, если РФ прекратит вторжение в Украину!
 
--------------------
ДОПОВНЕНО 20.05.2022:

Президент України Зеленський — найвпливовіша людина світу 2022 за версією читачів "Time"!
Найкраще, що він має зараз робити: почати, хоч і з запізненням — волати, звертаючись до Союзників, самий вірний зараз заклик:

"Stop Genocide Ukrainians — urgently SEND TROOPS to Ukraine!"

Україна на всіх рівнях і локаціях має благати Союзників ввести війська по лінії Чернігів — Одеса: «заклеїти» фронт із РФ і фактично взяти «під протекторат» усю неокуповану Україну! (хто скаже що це «непотрібно» — зазомбоване тупе лайно, що це «втрата незалежності» — агресивне тупе лайно, що це «нереально» — ледаще тупе лайно!)
А також стати Союзників Гарантами на наших перемовинах із РФ! І лише після озвучення цих пунктів — просити у Союзників і зброю!

НЕ дамо зробити Україну «диким полем» через масштабну затяжну війну з РФ на нашій(!) території! Союзники мають це почути і зрозуміти!
Допомагайте поширювати Тему!

--------------------
ДОПОВНЕНО 12.06.2022:

СУТЬ для Розуміючих:

Єдиний Шанс для України – терміново звертатися до Союзників (у порядку зменшення важливості): Бази — Гаранти – зброя – санкції проти РФ.
Тобто, волати до Союзників якомога швидше взяти Україну під «протекторат»!

Нинішня «схема звернення»: зброя-зброя-зброя-санкції проти РФ – повільний, кривавий і руйнівний шлях окупації України РФ та перетворення (поки що) неокупованих РФ територій України на «дике поле»! Причому, залежно від зброї, що поставляється Союзниками, а також залежно від масштабів «мобілізації», яку проводить влада України – чим більше і чим «потужнішу» зброю дадуть Україні Союзники і чим масштабнішою буде «мобілізація» — тим повільніший. А чим повільніший – тим кривавіший і руйнівніший насамперед для України, а не для РФ, тому що війна йде на нашій(!) території!

Я буду щасливий помилитися(!) у цьому Прогнозі!

Але «протекторат» Союзників – у будь-якому разі зараз корисний для України. А якщо цей Прогноз – хоча б частково вірний? Ви уявляєте – що(!) тоді чекає на Україну вже через рік!?

Зі свого боку, нагадую, що – будучи шість років у розшуку Слідчим Комітетом РФ, я готовий здатися Москві, якщо це сприятиме припиненню вторгнення РФ в Україну!

Хто розуміє Важливість цієї теми — ПОШИРЮЙТЕ! І серед української, і серед закордонної «союзницької» аудиторії. А, головне, доносіть і до «владу тримаючих», і до «лідерів думок»!

 

Подробиці для НЕостаточно заблукалих:

Час для України вже закінчується, тому пишу повністю «відкритим текстом»!

Можливо, ця публікація – навіть останній серед моїх «програмних текстів».

Оскільки на найближчі три-чотири місяці – критичних у плані визначення подальшого Вектора України – нічого важливішого просто неможливо по-Суті. А за нереалізації до жовтня-листопада зазначеного першим Пункту: «Бази Союзників» – практично вся Лівобережна Україна буде фактично приречена на окупацію РФ у найближчі – за середньо(реалістичного) песимістичного для України прогнозу – максимум півтора роки. А неокуповані РФ частини України за ці півтора роки майже перетворяться на «дике поле», насамперед у плані непоправного колапсу соціальної сфери!

Українська влада та соціум!

Необхідно негайно (оскільки 3,5 місяці вже втрачені!) почати на всіх рівнях і локаціях просити-благати Союзників, в ідеалі США, але також і всіх інших – ввести на (поки що) неокуповану РФ територію України війська, створивши військові бази. Перш за все по лінії: Київ-Чернігів-Суми-Харків-Дніпро-Запоріжжя-Миколаїв-Одеса. Щоб «закупорити» (поки що) неокуповані РФ території України від подальшого просування, а в ідеалі і від бомбардувань РФ!

Наголошую для не(зовсім) розуміючих: це НЕ «бази НАТО», і це НЕ «просто військові бази», і вже тим більше не щось на кшталт «закритого неба»... Із самого початку було зрозуміло, що на подібні варіанти ні НАТО, ні окремі Союзники – не підуть, щоб не ризикувати, та ще й без великої вигоди для себе, стати прямою стороною конфлікту з РФ.

Йдеться про «протекторат» (див. словник) над усією поки що неокупованою РФ територією України, в ідеалі «протекторат» США, але можна й інших Союзників: Великобританії, Німеччини, Польщі… Зрозуміло, щоб будь-який з Союзників пішов на подібний крок — необхідні мегаПреференції, які надасть цьому Союзнику Україна: щодо всіх видів бізнесу, використання природних ресурсів, прав і свобод громадян цього Союзника на території України…

(хто скаже, чи навіть подумає що це «непотрібно» — зазомбоване дурко, що це «втрата незалежності» — агресивне дурко, що це «нереально» — ледаще дурко!)

І, зрозуміло, щоб процеси і міждержавних домовленостей і здійснення самого «протекторату» могли реалізуватися на практиці – потрібні місяці!

А часу в України зараз уже обмаль!

За середньо (реалістичними) песимістичними прогнозами окупаційні війська РФ вийдуть на межі Донецької та Луганської областей до середини вересня. І підуть далі…

Так, зараз в агломерації Сєвєродонецьк-Лисичанськ тривають одні з найкривавіших боїв за всю війну з РФ. Лише на цьому напрямку щодоби гинуть і стають інвалідами сотні Воїнів України.

АЛЕ стратегічна мета Подвигу наших Воїнів сходить майже на нівець, якщо «аля патріотичні» ідіоти і покидьки (в основному — ідіоти) навіть зараз не починають на всіх рівнях волати до Союзників:

"Stop Genocide Ukrainians — urgently SEND TROOPS to Ukraine!"

Причому, Шанс поставити Союзницькі бази в Харкові, в Сумах, а можливо і в Миколаєві, в Чернігові і навіть в Запоріжжі — зараз остаточно втрачається Україною кожен день.  Бо після окупації Донбасу РФ скоріше за все піде на Харків-Суми, паралельно просуваючись і на Півдні України! L

З 27 лютого, коли я розмістив Базовий текст – «Звернення до влади та до народу України!» (див. «Зверненяя» на початку цієї публікації) – я безперервно намагаюся донести і до «владу тримаючих», і до «лідерів думок» України Основну Думку: Шанс України у війні проти РФ – волати до Союзників не «зброю-зброю-санкції», а «Гаранти-зброю-санкції».

З квітня Основний Пункт «Гаранти» я для повного розуміння «читачами» розбив у друкованих текстах на два пункти: Бази-Гаранти-зброя-санкції. Причому без «Баз-Гарантів», тобто без «протекторату» Союзників, а лише зі зброєю-санкціями – Шансів в України немає! L

За минулі місяці я мав особисте спілкування на цю Тему з десятками «владу тримаючих», аж до заступників міністрів, міністерських радників, народних депутатів, мерів міст та їхніх заступників. І з десятками «лідерів думок» України. З 100+ «владу тримаючих» та «лідерів думок» спілкувався дистанційно та віртуально. Намагався «достукатися» в лічках, по мейлам… до тисяч (!) «владу тримаючих» і «лідерів думок» різних рівнів і локацій!

На жаль, окрім пари десятків випадків «схвалення» та кількох обіцянок «посприяти», в тому числі і при особистих зустрічах, які виявилися голослівними – жодних (!) позитивних відгуків Вірними Діями я досі не побачив!   Навіть «владу тримаючі» Харкова, Миколаєва, Запоріжжя,- міст, що першими «стоять у черзі» на окупацію РФ після Півночі Донбасу – здається НЕ розуміють Ситуації!

А час невблаганно «грає» проти України.
Адже, війна йде на нашій(!) території, колосально гроблячи нашу(!) інфраструктуру! Через що по наростаючій збільшується кількість жертв серед нашого(!) населення! І тих, що безпосередньо гинуть від обстрілів і бойових дій, і, в рази більше, — тих, що помирають від колапсу соціальної (насамперед медичної) сфери! Ця чисельність з 24.2.2022 вже ймовірно досягла 100 000(!) осіб по всій Україні, включаючи окуповані з 24.2.2022 РФ території! І продовжує збільшуватися щонайменше на 500(!) осіб щодня. Причому, колапс соціальної сфери на (поки що) неокупованих РФ територіях України – ще дуже далекий від свого «дна» і лише набирає обертів!L

У перші тижні після 24.2.2022 – і це мені підтверджували тоді досить високі «владу тримаючі» — РФ готова була припинити відкрите вторгнення і повністю піти з Півночі України, за умови визнання Україною Криму територією РФ, а ОРДЛО – «самостійними». Причому, мова про Північ Донбасу тоді в категоричній манері не йшла, і навіть про Маріуполь до середини березня можна було «дискутувати». На Півдні РФ готова була залишити контроль над Північно-Кримським каналом і право «користування портами», зокрема Бердянська. Але, наскільки мені відомо – вже з початку квітня питання залишення будь-яких окупованих територій Півдня України та Маріуполя – з боку РФ навіть не обговорювалося! І РФ вже висувала умову Україні – «піти» з Півночі Донбасу.

Патріоти можуть справедливо заперечити: адже РФ спочатку категорично вимагала від України відмовитися від вступу до НАТО, скоротити армію, але, головне – змінити український національний вектор усієї державності.

На жаль, питання про вступ до НАТО – десь к квітню «відпало». Зайнявши два місяці «словоблуддя». А питання про збереження армії і, головне – збереження національного українського вектора розвитку державності – якраз і може найкращим із можливих способів вирішитись, якщо Україна переконає будь-кого із Союзників взяти себе (усі неокуповані РФ території) під «протекторат»!

Тому що інакше за нинішнього вектора подій – уже через рік практично нічого і майже не для кого (принаймні, не для майже всього Лівобережжя) з «національного державного вектора» буде «зберігати», а армію України – принаймні в плані якісного складу «кращих Воїнів» — не доведеться і «скорочувати»! L

Основне Питання:
якщо (припустимо) Союзники візьмуть під «протекторат» (поки що) неокуповану РФ Україну, то що робити з вже окупованими територіями? А після 24.2.2022 територія України, окупована РФ збільшилася з 7% (Крим + ОРДЛО) до, на момент написання цього тексту 9.6.2022 – 21%, а Північ Донбасу, що стає у разі «протекторату» Союзників «буферною зоною» — збільшує цю територію до 25%!

Відповідь:
першочерговим кроком є «закупорювання» можливості подальшого просування для РФ! Для чого і потрібний – як єдиний(!) ефективний засіб – «протекторат» Союзників! Створення «протекторату» вимагатиме місяців правильних(!) колосальних(!) зусиль на всіх рівнях з боку України. Весь цей час наші Воїни, здійснюючи Подвиг – затримуватимуть наступ РФ на Півночі Донбасу, тим самим надаючи Україні Шанс на взяття під «протекторат» Союзників Харкова, Миколаєва, Сум, Чернігова, Запоріжжя! Які першими «стоять у черзі» на окупацію РФ після Півночі Донбасу. А те, що Північ Донбасу протягом трьох-чотирьох місяців буде окупована РФ – для мене (і наскільки я знаю – для деяких Мислячих Людей) – трагічний, але майже очевидний Факт! L

Україна програла у той момент, коли РФ відкрито вторглася!

Відкритого вторгнення РФ в Україну – НЕ мало б статися в жодному разі!

І сам Факт такого вторгнення – 100%-й індикатор абсолютної НЕадекватності всіх зусиль, які до цього робила українська влада!

Причому, я зараховую до Винуватців і себе – тому що з весни 2015 року я марно (означає – погано!) намагався достукатися до влади України та вказати їм на абсолютну НЕадекватність усіх, окрім військово-стримувальних напрямків (інформаційного, економічного, релігійного, освітнього) …) діяльності щодо окупованих РФ з 2014 року ОРДЛО та Криму!

І як один із наслідків: 2,7 млн. ОРДЛО виставили проти України щонайменше 80 000(!) «штиків», причому їхній мобілізаційний потенціал ще далеко не вичерпаний. Штурм та Різню в Маріуполі влаштували левовою частиною ОРДОвці. Зараз у Північ Донбасу «вгризаються» левовою частиною ОРДЛОвці…

І з моменту відкритого Вторгнення РФ в Україну — питання стало лише в тому: наскільки сильно(!) Україна програє!? До повного Краху чи до кривавої, масштабної, але нелетальної Катастрофи!?

Вірити в те, що Україна зможе здобути у відкритій війні, та ще й на своїй території довгострокові стратегічні перемоги над РФ – міг у перші тижні вторгнення лише дилетант, а потім – лише повний НЕадекват.

Максимум, що було можливо для України – і чого, завдяки своїм Воїнам вона домоглася – змусити РФ якнайшвидше прибрати свої «щупальця» від Півночі України та відступити. А основна «цінність» цієї Перемоги — у можливості, що з'явилася після відходу РФ в України, благати Союзників взяти під «протекторат» і Чернігів і Суми. 2,5 місяці після відходу РФ із Півночі владою України вже втрачено. І якщо Україна негайно не почне це робити – стратегічна цінність і данної Перемоги буде втрачена, тому що після Півночі Донбасу РФ знову посунеться до цих міст і до Харкова, і почне вже не «оминати», а окупувати їх…

Тепер же, після того, як РФ з початку квітня прийняла тактику «випаленої землі» — максимум, що можливо для України: перемоги лише тактичні, тимчасові і лише на певних ділянках фронту та з великими (!) втратами для України!

У РФ колосальні, порівняно з Україною, – мобілізаційні ресурси: там мільйони затятих-«упоротих“, які, та ще й за непогані гроші – підуть вбивати „нациків-бандерівців“.

У РФ на порядки більший, один із найбільших і чи не найкращий у світі арсенал, включаючи ядерний. А те, що м'ясник-РФ може, якщо вважатиме за потрібне — дуже жорстко рубати, у тому числі і „ядерною сокирою“, адже для нього не існує „правил і норм“ — ясно показали різанини в Бучі, Маріуполі і не тільки! Україну зараз уже не врятує навіть „ядерна зброя“ — вона була нам потрібна в якості „запобіжного фактора“ до 24.2.2022! А зараз якщо (що практично нереально) нам її Захід, уявимо, і дасть – РФ почне ядерну війну! І змете Неньку першою. І ми зможемо, перетворюючись вже навіть не на „дике поле“, а на „мертву зону“, втішитися хоча б тим, що прихопили з собою частину Росії (на жаль, багато ми „прихопити“ не встигнемо!)

І, нарешті, повторюся, бо це архіважливо: масштабна війна йде на нашій(!) території, колосально гроблячи нашу(!) інфраструктуру, що призводить до колосальних жертв серед нашого(!) населення, що зростають у прогресії!

Тобто – нинішній формат війни, образно кажучи, щодня на 1\100 наближає до Катастрофи „дикого поля“ Україну та навряд чи на 1\1000 наближає до подібної Катастрофи РФ!

Тому, вірити в те, що „швидко ослабимо своїм опором РФ, виснажимо її людські ресурси та арсенал, піднатужимося, мобілізуємося, отримаємо зброю і все відвоюємо“ — наївно і, що найгірше – руйнівно-згубно для України!

 

Тобто – обуряться фронтовики – виходить, ми взагалі даремно воювали-воюємо, гинули-гинемо? Якщо ця війна в такому форматі: прямого тотального спротиву Українців окупантам – приречена на поразку України.
На жаль, на сьогодні – і на найближчі роки – війна України, да ще і на нашій території, проти РФ у форматі прямого тотального спротиву „армія на армію“ — приречена на криваву поразку України і майже безнадійна навіть задля більш-менш масштабного звільнення окупованих з 24.2.2022 РФ територій, не кажучі вже про ОРДЛО і Крим!
Але! Ні в якому разі особиста участь кожного Воїна – НЕ є „даремною“.  Бо це – особистий(!) Подвиг Кожного Громадянина-Патріота-Людини! Нехай і локальний, крихітний в цілокупності Загальної Картини. Але – це Свідомий Вчинок Особистості! Який заслуговує щонайменше на Повагу.
А ось – як „володу тримаючі“ в Україні використають ці Жертви сотень тисяч Людей – чи для Блага України; чи своєю бездіяльністю, або навіть хибною діяльністю зведуть ці Жертви в Масштабах Інтересів України майже на нівець (що, на жаль, поки що фактично і відбувається!) – це вже їх обов'язок, їхня провина і їхня ганьба!

 

І важливий пункт щодо примусової мобілізації і діючої з першого дня вторгнення РФ заборони чоловікам 18-60 вільно виїзджати з України. Влада хоче, щоб щодня гинули все більше українців — за рахунок масової мобілізації!?

Перш за все, благайте Союзників ввести війська в Україну і, взявши неокуповані РФ території України під протекторат, стати Гарантами безпеки України і Гарантами на перемовинах України з РФ! А не тупо кидайте українців на орду!

Чи влада України остаточно стала на програшний і кривавий шлях „шапками закидаємо“, замість Шляха: Бази-Гаранти-зброя-санкції!?

Тоді будьте послідовними і щирими, панове: „на передок“ особисто усі — і „за мною в атаку“, як політруки в 2й світовій! Чи ви „на своєму місці“? Так ви ж добровільно(!) на „своїх місцях“!? Тоді і НЕ чіпайте примусово(!) тих, хто не хоче ризикувати життям! Війна – зло, якого не має бути взагалі. А якщо вона вже виникла – то має бути „справою сугубо добровільною“! Інакше вона не закінчиться ніколи… або скінчиться лише коли нікому буде воювати, причому найкраща пасіонарна прошара суспільства – майже зникне.
До того ж: хто НЕ хоче воювати — той і НЕ потрібний, навіть шкідливий на війні, особливо на фронті!Це вам скаже будь-який реальний(!) фронтовик!

І тому — і „примусова мобілізація“, і імперативна заборона виїзду для чоловіків, що діє зараз: НЕ „мобілізують-об'єднують“ народ України, а навпаки — озлоблюють і розколюють його! І абсолютно НЕ „посилюють“ український фронт, а лише збільшують кількість жертв, в першу чергу наших(!), а не з боку РФ!

Тому: Воїнам — Пошана і Пільги, інші — допомагайте як і чим можете або „скатертиною шлях“. Лише тих хто активно перешкоджає (працює на ворога) – ось тих і карати. Усіх інших же „просто виживаючих“ – свинство і нелюдяність під час війни (особливо під час війни!) чіпати взагалі.

Тим більше, що робити в цій війні ставку на „масову мобілізацію“ — неефективна і навіть загибельна дурість для Украіни!

Прикро дивує, що спілкувався і на цю тему з деякими „володу тримаючими“ — і „силовиками“, і „економістами“ — і побачив у них абсолютне НЕрозуміння цієї: для мене настільки очевидної своєю раціональністю – позиції!

От уж не думав, що саме я – свого часу побувавший в полоні у орків, засуджений до смертної кари поганню і в ОРДО і в ОРЛО, з 2016 розшукуємий СлідКомом РФ — буду змушений під час активної фази війни поширювати подібні очевидні Істини! Чи може, „хто там не був – тому не зрозуміти“!?

 

Я буду щасливий помилитися(!) у цьому Прогнозі!

Але, на жаль, з кінця лютого мої „прогнози“ про „затяжну, послідовно програваєму Росії Україною війну на території України“ — лише збуваються, з непринциповими географічними „поправками“.

Адже, навіть за нездійсненності (дай Боже!) мого Прогнозу про „подальше невблаганне перемелювання України Росією“ – наявність Протекторату більш Сильного Союзника над (поки що) неокупованою РФ територією України – при усіх  галасах „а-ля патріотичних“ недоумків про „втрату суверенітету“- лише благотворно позначиться на економіці України, що зараз котиться в прірву, пом'якшивши соціальний колапс, що набирає обертів, а також ставши причиною відсутності атак-бомбіжок РФ,- чим врятує десятки, якщо не сотні тисяч життів українців.

Крім того, за наявності „протекторату“ Союзників над 75% території Україна реально зможе успішно робити щодо окупованих РФ 20-25% територій те, що НЕ робила з 2014 року щодо ОРДЛО та Криму (і значною мірою через що зараз поки програла!) – переконати все населення окупованих територій, в ідеалі включаючи ОРДЛО та Крим, що у всіх їхніх бідах винна РФ. Щоб через 3-4 роки там створилася така „атмосферка“ для окупантів, що вони самі вважатимуть раціональним якщо не повернути ці території Україні, то принаймні – вони стануть „непідйомними“ для Москви, вона послабить там свою активну „присутність“ і вже не буде так „войовничо триматися“ за них. І ось тоді Україна зможе почати на цих територіях і раціональну-ефективну ДРГ-діяльність і навіть їхнє звільнення, за активної підтримки місцевого „Опору“ (за 3-4 роки розумної „війни“ на інформ-культ-економічному „фронтах“ там цілком можна спровокувати появу колосального „Опору“)! То й для цього подібний Протекторат Союзників, який „прикриває наші тили“, буде надзвичайно корисним.

 

АЛЕ, „а-ля патріотичні“ войовничі недоумки!

А якщо цей Прогноз – хоча б частково вірний? І Україна зараз втрачає останні місяці, щоб зберегти „протекторатом“ Союзників 75% своєї території від падіння у стан якщо не окупації РФ, то майже „дикого поля“.

Ви уявляєте своїми зазомбованими умішками – що(!) тоді чекає на Україну вже через рік!?

 

Зі свого боку, нагадую, що будучи шість років у розшуку Слідчим Комітетом РФ, я готовий здатися Москві, якщо це сприятиме припиненню вторгнення РФ в Україну!

 

Хто розуміє Важливість цієї Теми – ПОШИРЮЙТЕ: і серед української, і серед зарубіжної „союзницької“ аудиторії, і, головне, доносіть до „владу тримаючих“ і до „лідерів думок“!

🇺🇦