Ви можете не вірити, але казки, які вам читали в дитинстві і ви читаєте своїм дітям та онукам зараз, впливають на вибори в Україні. І я вам це зараз доведу.

Досліджень відмінностей українських та російських казок багато. Вони полягає в тому, що герої російських казок, Іванушкі, покладаються на чарівництво. Такий собі чарівник в одну мить може ощасливити любого, зробити багатим та щасливим.

В той же час, українські казки навчають мудрості працелюбності. Герої українських казок досягають успіху завдяки кмітливості та працелюбності.

А тепер давайте припомнимо, які саме казки видавалися масовим тиражем, за якими знімали фільми та мільтики. Вірно, це були російські казки.

Отже, з дитинства нам вселяли думку, що «прилетит друг волшебник в голубом вертолете и безплатно…»

І ось, виховані переважно на російських казках, українці вірять, що справжні господарники, політики, що вже накралися, нові обличчя зроблять нас щасливими. А нам не треба нічого робити. Просто чекати чарівника.

Висновок? Женіть від себе очікування щастя та робіть це щастя самі, за допомогою своєї кмітливості та працьовитості. І, головне, не читайте дітям російських казок.