Приїзд Макрона, Шольца та Драгі – це очевидний початок плану по умиротворенню України. Звісно за рахунок наших територіальних поступок та перспектив членства в ЄС. Про можливість ПДЧ в НАТО мова вже взагалі не йдеться.

З приводу цього візиту існує два питання.

Перше – чому вони взагалі приїхали і саме в такій конфігурації.

Перша відповідь — офіційно проста. Вони живуть в демократичному суспільстві та не можуть ігнорувати вимогу цих суспільств, а всі соціологічні опитування свідчать про безумовну підтримку членства, підкреслюю членства, а не просто кандидатського статусу України в ЄС. Цей візит їм потрібен для виправдання перед своїми громадянами. Вони повідомлять, що привезли до Києва пропозиції миру, а той відмовився.

Насправді ж головними причинами є їх особистий страх перед Росією та корупція в якої вони так люблять звинувачувати Україну та яка, насправді, покрила всю Європу російськими грошима.

Друге питання. Чому в цьому візиті немає представників США та Британії.

Перша відповідь — офіційно проста. Вони не є членами ЄС.

Насправді ж у них самих немає остаточного рішення щодо рецептів знищення Росії та вони чекають на реакцію Києва після цього візиту. Вони показують Зеленському, що час щоденних вечірніх відосиків закінчився. Не можна виграти війну серіалами та виступами перед парламентами. Треба приймати рішення та брати на себе відповідальність. І, головне, мати команду, що вміє керувати державою, а не може, навіть, просто погодити між собою цифри загиблих та постачань зброї.