Не встиг затихнути міжнародний скандал конгресменка Спартц-Зеленський-Єрмак (конгресменка поставили скандал на паузу, у неї більш пріоритетні листопадові вибори), ще тільки входить у розквіт скандал Зеленський-генерал Кривоніс, аж раптом трапилась нова осорома: Зеленський і його камарилья розкрадають міжнародну гуманітарну допомогу

Агент НАБУ в минулому Євген Шевченко повідомив про масштабне розкрадання міжнародної гуманітарної допомоги у Запоріжжі. Злодійством займались високі посадові особи області, яких у владні коридори привів Зеленський. Це настільки несподіваний ляпас персонально Зеленському перед усім світом, що на Банковій запалало.

Допоки Зеленський разом із дружиною дискредитують Україну недолугою фотосесією, закликаючи Захід матеріально допомагати Україні все більше і більше, його підопічні зелені слуги розкрадають гуманітарну допомогу в промислових масштабах.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, якого на посаду призначив Зеленський, організував із відданих йому клевретів злочинне угрупування, яке за пів року викрало у народу України гуманітарної допомоги на мільйони вічнозелених американських доларів. За час окупації це злочинне угрупування поцупило міжнародної гуманітарної допомоги у таких обсягах:

Євген Шевченко стверджує, що більшість вкраденої гуманітарки реалізували через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо».

До керівництва цього злочинного зеленого угрупування належать:

Список злочинців неповний, отож слідчі дії ще не завершені. Також вивчається ступінь вини і притягнення до кримінальної відповідальності інших посадових осіб, зокрема керівництва торговельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.

Попередня правова кваліфікація вчинених кримінальних правопорушень:

Відомості про цей факт розкрадання міжнародної гуманітарної допомоги здобули детективи Національного бюро при інформаційному сприянні Служби зовнішньої розвідки України, – повідомили у пресслужбі СБУ.

Окремі прогресивні українські інтелектуали вже раніше повідомили, що адміністрація Байдена знає, хто такий Зеленський і ким є все його оточення. Байден ще понад рік тому перед американською пресою сказав, що зі Зеленим вже нема про що говорити.

Американська конгресменка Вікторія Спартц намагалась зустрітись із Зеленським віч-на-віч і пояснити йому, як виплутатись із цієї ситуації. Проте Зеленський не зумів розрізнити просто емігрантку з України і конгресменку, отож поставився до Спартц зверхньо і доручив Єрмаку „розібратись“ із нею.

На Банковій таки засіли недотепи. Невже вони не розуміють, що американці з Космосу пильнують за всім, що відбувається на землі. Пильнують за кожним пароплавом і кожним контейнером. Отож коли Спартц після кількох безуспішних спроб зконтатуватись із Зеленським заявила, що американську допомогу розкрадають, тоді телепні із МЗС, єрмаковські блогери і заангажовані ЗМІ робили із конгресменки божевільну.

Спартц поїхала собі у США і живе своїм життям, а Зеленський відповідатиме за все. І немає значення, хто буде в Білому Домі – Байден, Трамп чи хтось інший – папка на керівництво України формується. Можна зневажити Байдена, можна зневажити Трампа, можна навіть послати Спартц, вони з презирством подивляться на цю блатоту крізь пальці. Але вони ніколи не подивляться крізь пальці, якщо хтось поцупив бодай один долар американських платників податків. Саме цього на Банковій, із їхньою постсовковою ментальністю, втямити цього не здатні. Можливо, врешті це усвідомлять, коли замайоріє перспектива опинитись у Гвантанамо.