У четвер, 1 вересня поточного року, у Філадельфії (в Національному історичному парку Незалежності), президент США Джо Байден виступив із партійною програмною промовою, яку присвятив «битві, що триває за душу країни». Він звернувся із закликом до американців, щоби під час проміжних виборів до Конгресу США вони дати електоральну відсіч екстремізму, який набирає обертів. Зрозуміла річ, що екстремізму із точки зору Байдена, тобто дали відсіч республіканцям.  

Програмний виступ Джо Байдена відбувся у рамках похмурого антуражу, на тлі якого президент США, легітимність якого сумнівна, і сам нагадував тирана, який узурпував владу. За спиною Байдена стояли морські піхотинці, а це було виразним натяком, що у політичній передвиборчій боротьбі із республіканцями Байден може зважитись навіть і на застосування збройних сил США.

 

Кульгава «качка» американської демократії

Виступ Джо Байдена у Пенсильванії став найагресивнішим від початку його президентської кар'єри. Ця промова була присвячена начебто загрозам демократії, а також виборчій концепції демократів,  а саме: як під час проміжних виборів у Конгрес США не допустити перемоги напівфашистів. Під напівфашистами Байден розуміє Дональда Трампа і республіканців, тобто половину американських громадян, які мають право виборчого голосу.

Байден не лише обізвав республіканців ворогами демократичної політичної системи США, він іще заявив, що республіканці знову готові «влаштувати заколот» у дусі протестів 6 січня 2021 року, щоби «покінчити з американською демократією». Впродовж 23-хвилинної промови Байден примудрився  31 раз згадати слово «демократія» і закликав усіх згуртуватися у боротьбі за демократичні цінності. Згуртуватись, зрозуміло, довкола Байдена і Демократичної партії США, яка зазнає катастрофічного спаду рейтингу політичної популярності.   

Під час свого виступу президент США  ні словом не згадав ні про Україну, ні про Тайвань. Таким очевидним нехтуванням головних світових осередків авторитаризму (Московія і Китай), президент Байден зняв політичну маску й показав своє справжнє природне єство, для якого головне втриматись у владному кріслі, де він 40% свого робочого часу витрачає на розваги поза Білим Домом.

Однак під час робочого дозвілля Байден не байдикує, а інтенсивно, поза офіційним державним протоколом, зустрічається із закордонними невідомими лобістами, що призводить до корупційних скандалів. Так, наприклад, останній гучний скандал стосувався розпорядження Байдена продати зі стратегічних запасів США по собівартості 900,000 барелів американської нафти китайській фірмі, в якій свою приватну частку має його син Хантер.

Або взяти хоча б оливо-акварельну мазанину алкоголіка і наркомана Хантера Байдена, який свої примітивні чудасії називає високим мистецтвом і продає поштучно за $175,000-500,000.  

Уже не витримав навіть і Волтер Шауб, колишній керівник Управління державної етики при адміністрації Барака Обами.  Експосадовець розкритикував продажу в галереї Нью-Йорка картин Хантера. Волтер Шауб переконаний, що купівля картин, які не мають жодної мистецької  цінності, є хитромудрою схемою для корупціонерів передати родині Байденів «мільйони корумпованих доларів». На своїй сторінці у Twitter 13 жовтня 2021 року Волтер Шауб написав: «Якби це були Трамп, Сі або Путін, у вас не було б жодних сумнівів, що це створює лазівку для передачі грошей першій сім'ї США в обмін за доступ [до тіла Джо Байдена] або послуг. Ви б також не сумнівались, що такий спосіб монетизації посади американського президентства є цинічним і обурливим».

Корупційна схема сім'ї Байденів примітивно проста: якщо ти американець або іноземець (посланник, наприклад, путіна чи Цзіньпіна) і маєш потребу зустрітись із Джо Байденом задля вирішення непублічних (сумнівних) політичних або економічних питань, ти ідеш до завжди доступного Хантера, купляєш за півмільйона доларів його мазанину, а тоді під час виробничого дозвілля Джо Байдена тобі організують необхідну зустріч десь на океанському узбережжі, подалі від Білого Дому й прискіпливих журналістів.

 

Демократичний терор стосовно Дональда Трампа

На Капітолійському пагорбі тривають спекуляції довкола документів, які публічно викрали із Мар-а-Лаго, вілли Дональда Трампа. Міністерство юстиції США майже кожного тижня оголошує нові підстави для виправдання доцільності рейду у маєток Трампа під час його відсутності.  

Отож 31 серпня Міністерство юстиції повідомило про новий інсайд стосовно документів із вілли у Мар-а-Лаго. Державні службовці США переконують, що Трамп міг зберігати у себе компрометуючі матеріали на президента Франції Емманюеля Макрона, на його сексуально нетрадиційні вподобання. А це може призвести до скандалу із Францією та всією Європою, може зазнати краху колективна єдність ЄС і США, яку так тяжко вибудовував Джо Баден.   

Недолуга версія. Ще із часів політичного пофігіста Барака Обами, із 2012 року, коли Макрона призначили заступником генерального секретаря тогочасного президента Франції, вся Європа знала, що Макрон педераст. І не просто педераст, а педераст пасивний (практично євнух, бо фізично  не може мати дітей), який системно злягається із активним педерастом Матьє Галле, керівником Radio France.

Який іще компромат на Макрона міг привласнити Дональд Трамп? Про якусь нововигадану сексуальну позу педерастів, якої нема у «Камасутрі»?

 

Примітивна підстава від ФБР

У січні 2022 року на віллу Мар-а-Лаго прибули представники ФБР і повідомили Трампові, що у них є підстави вважати, що частина документів, які Трамп забрав зі собою, можуть бути секретними.

Трамп довів їм до відома, що всі документи, які він забрав зі собою, як це прийнято в традиції всіх попередніх президентів США, не можуть бути секретними, тому що вони розсекречені. Проте ФБР наполягало, що хоче переконатись у цьому. Трамп дозволив фебеерівціям зайти в Мар-а-Лаго і ознайомитись зі всіма документами. Документів було багато і ФБР попросило дозволу забрати їх зі собою, щоби скопіювати і вивчити. Трамп дозволив.

На початку березня працівники ФБР повернули всі вилучені документи Трампові, не знайшовши нічого секретного, і лише порекомендували надійно зберігати їх у сейфі.

Ось тут загалом прозірливий Дональд Трамп і дав маху. Він не витребував від ФБР довідки, що всі документи, які йому повернули, не мають грифу секретності. Саме це і зіграло з експрезидентом злий жарт.

У квітні з ініціативи Джо Байдена, Меррік Гарланд, генеральний прокурор США, подав клопотання про повторний обшук у маєтку Трампа, а в магістратському суді штату Флориди провели таємне засідання присяжних, під час якого головував Брюс Рейнхарт, магістратський суддя Третьої статті Конституції США. По українським міркам, це суддя-помічник виключно в американському районному суді, повноваження якого можуть бути поєднанні ще із повноваженнями судового писаря.  Іншими словами, посада Брюса Рейнхарта – це повноваження третейських суддів, яких ввели у штат американської судової системи з метою розвантаження федеральних суддів від розгляду дрібних цивільних справ.

Чи міг магістратський суддя Брюс Рейнхарт (він покинув посаду прокурора, щоби в суді працювати на інтереси мільйонера-педофіла Джеффрі Епштейна) давати дозвіл на проведення обшуку в маєтку Трампа? Ні. Чи відповідними були повноваження присяжних у такому суді? Ні. Однак магістратські присяжні вирішили, що ті або інші документи, які ФБР повернула Трампові, таки є секретними. Присяжні також висловили підозру, що в маєтку Трампа працівники ФБР у січні могли не помітити всіх документів, тобто провели халатний обшук.

Цього разу на обшук прибули якісь федеральні збоченці. Вони знову забрали ті самі документи, з якими ознайомились у січні, а також сейф Дональда Трампа. Проте майже дев'ять годин ФБР присвятило дослідженню покоїв і гардеробних дружини експрезидента, обмацуючи та обнюхуючи весь її одяг і спіднє (зафіксовано на відеокамерах), вірогідно намагаючись встановити, чим пахне Меланія Трамп.

Водночас федерали зробили фото якихось документів, які були розкидані по підлозі у кімнатах маєтку. Цими фото федерали хочуть довести, що Дональд Трамп недбало ставиться до зберігання секретних документів, а також, що у мільярдера Трампа нема коштів найняти прибиральниць для сталого підтримування належного порядку в маєтку.

Після завершення серпневого обшуку, у Міністерстві юстиції заявили, що шукали документи, які б підтвердили, що саме Трамп організував протести 6 січня, тому що спеціальна комісія Конгресу не може виявити таких доказів. Коли із вилучених вдруге документів не вдалось встановити безпосередню причетність Дональда Трампа до акцій протесту 6 січня проти фальсифікації президентських виборів, оголосили наступну версію: у маєтку Трампа шукали секретні документи, які стосуються секретів ядерної зброї США.

Не знайшовши і таких документів, заявили про доцільність відновлення пошуків для заяложеної платівки – про рашагейт, що Трамп таки є агентом Кремля. Нагадаємо, на дослідження рашагейту витратили два роки і майже 52 мільйони податків громадян США, але доказів так і не знайшли. Оскільки з цією версією знову щось не заладилось, у Мінюсті США заявили, що Трампові інкримінують статті, що він був не прибічником путіна, а міжнародним агентом, тобто працював на кілька розвідок. Під статтю про міжнародний шпіонаж можна підвести будь-які дії будь-якого посадовця у Білому Домі, а ще такий кримінал можна розслідувати довший час, щонайменше до 2024 року.

Можемо припустити, що з міжнародним шпіонажем Трампа також не все складається на користь демократів, а проміжні вибори насуваються зі швидкістю снігової лавини, отож вчепились за останній шанс – за сексуальні вподобання нещасного французького педераста. Час покаже, чи це допоможе Демократичній партії США.

 

Судовий позов Дональда Трампа

Дональд Трамп подав до суду клопотання призупинити розслідування Міністерства юстиції щодо файлів, які конфіскували у його флоридському маєтку. Водночас юристи експрезидента подали до суду клопотання призначити незалежного експерта для нагляду за документами, які конфіскувало ФБР.

Водночас юристи звинуватили Міністерство юстиції, що державні чиновники прагнуть знайти «або політично корисні документи, або підтримати зусилля демократів із метою перешкодити Трампові знову балотуватись на посаду президента».

Натомість правники Міністерства юстиції заявили, що «призначення експерта завадило б урядовому кримінальному розслідуванню» стосовно того, чи «перешкоджав Трамп правосуддю та чи порушував інші закони США, зберігаючи документи в Мар-а-Лаго». Також службовці Міністерства юстиції заявили, якщо окружна суддя штату Флорида Ейлін Кеннон призначить незалежного юриста-експерта з метою оцінювання та нагляду за вилученими документами, тоді перевірку доведеться завершити до 30 вересня поточного року. А в Міністерстві юстиції мають намір проводити перевірку значно довше.

Звичайну адміністративну справу, де потрібно зберігати документи після завершення президенства Дональда Трампа – у Національному архіві чи на віллі у Флориді – демократи, з подачі Джо Байдена, перекваліфікували у кримінальне розслідування. Демократи не знають, які саме документи на «вашингтонське болото» міг зібрати Дональд Трамп під час свого президентства, де він може їх зберігати і як він вирішиться їх використати, якщо знову стане президентом. Саме цей факт і зумовлює паніку серед демократичного істеблішменту на тлі електоральних втрат унаслідок недолугої соціально-економічної політики Джо Байдена та його адміністрації.

А тим часом окружна суддя штату Флорида Ейлін Кеннон у понеділок, 6 вересня, задоволила клопотання Дональда Трампа призначити незалежного юриста-експерта для перевірки доцільності вилучення документів під час останнього рейду в маєток Мар-а-Лаго.

Це рішення поставило «коротку паузу» в поточному розслідуванні Міністерства юстиції щодо Трампа, тому що державним слідчим тепер заборонено «переглядати та використовувати вилучені матеріали для мети розслідування» до завершення спеціального огляду.

 

Криза ліберальних пробайденівських ЗМІ

Не тільки падіння електоральних рейтингів Демократичної партії США вказує на системну партійну кризу демократів. Паралельно серед американців почала падати і довіра до ліберальних заангажованих ЗМІ. 

Розпіарений, як супер унікальний, журналістський колектив телеканалу CNN переживає хвилю несподіваних і болючих скорочень. Новий керівник телеканалу Кріс Ліхтен звільнив одного з найвідоміших провідних ведучих CNN Браяна Стелтера, який пропрацював майже десять років. У колективі CNN  Браян Стелтер був синонімом упередженості й постійним критиком Дональда Трампа і всіх республіканців. Кумедно, що незадовго до звільнення Стелтер  намагався імітувати об'єктивність і навіть легенько покритикував Байдена задля балансу думок, назвавши корупційні скандали довкола його сина Хантера цілком легітимними, але це вже не допомогло.

CNN намагається  переформатувати тематичну сітку телемовлення, зробивши її об'єктивнішою та звільнивши з телеканалу найскандальніших і упереджених ведучих. Під хвилю звільнень потрапив і провідний юридичний експерт CNN  Джефрі Тубін, який прославився гучним сексуальним скандалом на всю Америку. У свої 60 років він так і позбувся підліткової звички займатись мастурбацією.  Напередодні виборів 2020 року Джефрі Тубін під час відеочату Zoom між журналістами The New Yorker і радіо WNYC, забувши виключити свою відеокамеру, завзято мастурбував на робочому місці на зображення в Zoom пишногрудої журналістки-красуні.

Звільнили зі CNN і Джеффа Цукера, президента CNN Worldwide, КрісаКуомо, брата ексгубернатора Нью-Йорка за сексуальні домагання, а також іще кількох продюсерів-педофілів.

Внаслідок перетворення пробайденівського CNN на кубло моральних збоченців, рейтинг телеканалу катастрофічно впав.  Раніше телеканал у середньому дивились десятки мільйонів глядачів у всьому світі, а сьогодні цей показник впав до півмільйона переглядів. Отож Крісові Ліхтену доводиться аврально міняти бізнес-стратегію телемовлення, звільняючи найбільш заангажованих  ліберальних журналістів.

Не кращі справи й в інших ЗМІ соціал-марксистського ідеологічного спрямування. Наприклад, у виданні The Washington Post, яке є негласним рупором американського розвідувального товариства, число підписників різко впало нижче трьох мільйонів, а прибуток у першій половині 2022 року скоротився до 70 мільйонів доларів і продовжує спадати.  Нині інформаційна повістка The Washington Post зводиться, здебільшого, до двох тем: відчайдушної критики Дональда Трампа і Республіканської партії, а також війни в Україні. Тим часом американців цікавить, як вони будуть жити далі, що їх чекає у 2023 році. Відповідно, не може знайти в Україні цікаву для американських читачів тематику Ізабель Хуршудян, шефредакторка київського бюро, а також аналітик Девід Ігнатіус, якого активно рекламує вашингтонський резидент Юрій Швець.

 

Спецоперація «Ліквідація Чубчика»

Якщо американським демократам (які насправді є соціал-марксистами за своєю ідеологією) не вдасться до 2024 року нейтралізувати політичну кар'єру Дональда Трампа, вони можуть вдатись до радикального заходу – ліквідувати республіканського лідера. Тим паче, що такий прецедент (Джон Кеннеді) у США вже є. Також є і вірогідний сторонній виконавець. Сайт Верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї виклав анімаційний ролик, на якому демонструється, як за допомогою удару безпілотника іранське керівництво прагне помститись Дональду Трампу за ліквідацію високопоставленого іранського генерала Касема Сулеймані.

Одного дня Дональд Трамп, граючи в гольф у своєму флоридському маєтку Мар-а-Лаго, стане мішенню іранського безпілотника, як це показано на відеоролику під назвою «Помста неминуча».

Можна припустити, що у Демократичній партії США можуть вирішити, що зроблять для Ірану послаблення у ядерній угоді, якщо Алі Хаменеї вирішить питання американських виборів у 2024 році. Тим паче, що кремлівський вождь, друг Хаменеї, може підсобити ще раз.

Це ж не випадково путін прийшов до влади 1999 року шляхом підриву цивільних будинків із метою підняти свій мізерний рейтинг. В акурат у другу річницю путінізму терористичним актом підірвали і нью-йоркські вежі-близнята, а стрілки відповідальності перевели на Афганістан. Простакуватий американський президент-ковбой Джордж Буш-молодший сприйняв цю інсинуацію за чисту монету. Він повірив, що афганські моджахеди зуміли самостійно спланувати, організувати і здійснити такий складний терористичний акт.