У непересічний історичний день 11 листопада, коли 104 роки тому завершилась кривава Перша світова війна, в якій взяли участь 38 країн, а ЗСУ стрімко й розгромно звільнили Херсон від рашистських загарбників, кремлівського фюрера першочергово цікавили продовольчі справи у Центральноафриканській Республіці. Вже цілком поїхав глуздом? Та ні, путін раціональний, навіть прагматичний світовий терорист.

Питаннями соціальної та військової безпеки у Центральноафриканській Республіці кремлівський рашист займається давно, орієнтовно ще з 2016-2017 років. У той час в путіна склались дружні стосунки з нинішнім президентом ЦАР Фостеном Туадерою. Кремлівські спецслужбісти та рашистська пропаганда у 2015-2016 роках допомогли Туадері перемогти під час президентських перегонів.

У 2019 році путін  списав зі свого друга Туадери давні борги ЦАР перед СРСР. Аби така незрозуміла адресна щедрість не кидалась у вічі так виразно, кремль у 2019 році організував у Сочі загальноафриканську груповуху – рашистсько-африканський конгрес, під час якого було оголошено, що радянські борги спишуть із усіх «дружніх африканських країн».

Рецидивіст Прігожін, який біля путіна виконує роль сучасного головного опричника,  30 жовтня дав доручення Дімі Патрушеву, синові-наркоману всемогутнього Ніколая Патрушева, щоби той вивіз в Африку, а головно в ЦАР, все вкрадене в Україні зерно.

Зазначимо, що Кремль хоче захопити контроль над усім африканським континентом, прагне замінити колишніх англосаксонських та європейських африканських колонізаторів. У Кремлі вирішили, що нерозвинута Африка повинна стати місцем збагачення московського олігархату, який конкурує з Китаєм. Нова рашистсько-китайська неоколонізація Африки відбувається на підготовленому ґрунті  постколоніальних держав, таких як Британія і Франція, а також США  –  головного бенефіціара наслідків холодної війни.

У день завершення Першої світової війни, 11 листопада 1918 року, у день, коли доблесні ЗСУ переможно вступити у звільнений Херсон, у день, коли рашисти ганебно втекли з української окупованої території, путін раптом перейнявся добробутом у далекій ЦАР.

Офіційну частину розмови можна відкласти у бік, оскільки путіна якнайменше хвилює, чи місцеві негри є ситими. Кремлівського фюрера найперше цікавило, як там його приватні справи у ЦАР?

Є припущення, що путін облаштував для себе та для свого ближчого оточення таємні схрони поблизу центральноафриканського міста Сібю, а президент Туадера поставлений в ЦАР, щоби там бути кремлівським «смотрящим». Приватну охорону Туадера становлять найманці рецидивіста Прігожіна. Вони не лише охороняють негритянського сателіта, а й наглядають за ним, аби його зовнішньополітичні інтереси завжди узгоджувались із путінськими.

Місто Сібю є важливим, як за місцевими мірками, транспортним вузлом, яке знаходиться за майже 200 км на північ від столиці Бангі. У Сібю завершується асфальтована траса, яка починається у столиці. Місто має і аеропорт, призначений для прийому приватних літаків. Поблизу міста Сібю в 2018 році вбили трьох рашистських так званих журналістів, які, вірогідно, знайшли розташування путінського місцевого бункера.

Станом на 11 листопада путін не виконав доручення свого китайського сюзерена Сі Цзіньпіна, не завершив війну в Україні до 15 листопада, до саміту G-20. Здобутків на полі бою у терориста путіна також нема. Рашистський істеблішмент почав сторонитись  свого кремлівського фюрера. Отож путін і хвилюється, допитується в телефонній розмові у свого центральноафриканського васала Туадера, як там його бункер, чи все доглянуто, чи все надійно?

*****

У добу паперової преси і лінотипів була така рубрика «Коли верстався номер». Із Москви о 08:06 за київським часом надійшла інформація, що путін насправді телефонував центральноафриканському Туадері, аби особисто переконатись у його лояльності. Переконавшись, путін повідомив, що незабаром може прибути у ЦАР персональною тушкою зі своєю свитою.

Те саме інформаційне джерело повідомило, що у ЦАР путін зберігає орієнтовно $15 мільярдів, а в 2018 році «трьох журналістів убили бійці ПВК під безпосереднім керівництвом цією операцією Євгена Прігожіна та із відома і дозволу президента Росії володимира путіна».

Інформатор також зазначив, що на Москві вже всі розуміють, що путін програв і війну, і майбутнє нинішньої конфігурації РФ, а після завершення саміту G-20 стане зрозуміло з яким рахунком.

■■■