У нещадній інформаційній війні проти України рашисти активно використовують українських колаборантів, які перебувають чи не в усіх владних щаблях України та інших суспільних статусах. Один із таких одіозних персонажів – агент Люся, він же Арестович, начебто вже ексрадник Офісу Зеленського.

В ефірі телеканалу «Прямий» політолог Дмитро Снєгірьов розповів про деякі деталі біографії Арестовича, який тривалий час вільготно чимчикує собі в Україні стезею колаборанства.

Політолог акцентував увагу глядачів на двох подіях, стосовно яких Арестович висловив заяви, які дискредитують Україну і становлять державну зраду, а саме:

♦ уламки збитої ракети на території Польщі можуть бути українськими;

♦ падіння уламків рашистської ракети Х-22 на будинок у Дніпрі сталось унаслідок помилки української протиповітряної оборони.

Як у першому, так і в другому випадках Арестович підіграв терористам Кремля, які скористались його дискредитуючими повідомленнями, щоби свою терористичну провину перекласти на Україну. Докладніше із аналізом Дмитра Снєгірьова підривної діяльності колаборанта Арестовича можна ознайомитись за цим посиланням.

Якщо уважно переглянути відео Фейгін Live від 14 січня поточного року, де Фейгін, кремлівський куратор Арестовича, детально випитує, а колаборант слухняно озвучує звіт про наслідки рашистського удару по Україні, то стає зрозумілою антиукраїнська інформаційна діяльність Арестовича.

Про те, що Арестович здійснить інформаційну диверсію проти України Фейгін домовився із ним заздалегідь. Якщо уважно подивитись фейгінівський ролик із таймкоду 3:40, то видно, як Фейгін зумисне підводить Арестовича до питання про ракету в Дніпрі, чи її можна було збити. Арестович тут же робить брехливу заяву, що українські ППО таки дійсно невдало збили рашистську ракету. Водночас Арестович опускає очі до низу, відводить погляд убік від відеокамери, а це очевидна ознака, що він бреше цілком усвідомлено.

Можливо, що більшість українців забули, але саме Фейгін був адвокатом колаборантки Надії Савченко і саме Фейгін уміло інкорпорував її із кремлівського псевдополону в українське середовище під радісні вигуки екзальтованих прихильників зрадниці України.

Арестович називає себе полковником і радником Офісу президента України. Неодноразово його ловили на інсинуаціях, брехні та пересмикуванні фактів, проте під ніжним ковпаком Єрмака маніпулятивна зірка Арестовича розгорялась іще яскравіше. Особливо сильну емоційну прив'язаність до Арестовича має чимало специфічних жінок: мутний інкуб Арестовича став супутнім персонажем їхніх еротичних сновидінь.

Перебуваючи на Московії у статусі кіноактора, Арестович непублічно навчався на курсах Авессалома Підводного (Алєксея Каменского), езотерика, психолога і астролога, який тісно співпрацює з рашистськими силовими структурами з метою розроблення та впровадження систем масового психологічного впливу на суспільство. Арестович спеціалізувався, зокрема, на кабалістиці. Він також вивчав і основи масового гіпнозу, який публічно застосовує для впливу на архетипний рівень людської екзистенції.

Арестивич називає себе людиною-водою, м'якою силою. Він різнобічний і гнучкий, а множинність його професійних занять підтверджує факт його перетікання з одного екзистенційного модусу в інший. Сповідуючи завіти Лао-цзи  (м'яке перемагає тверде, вода камінь точить), Арестович змінює один свій публічний статус на  інший та, застосовуючи напрацьований метод феесбешного підступного хамелеонства, отримує дивіденди від такого маскування.

Віктор Ягун, генерал-майор запасу СБУ,  в ефірі просоросівського "Radio NV" намагався з'ясувати місце і значення солодкої парочки куратор Фейгін – фігурант Арестович в інформаційному просторі України. А ще генерал-майор ремствував, що завдяки покровительству з боку оточення Зеленського СБУ не може дотягтись до Арестовича.

Іще один дивний факт: недотепкуваті журналісти телеканалів «Фабрика новин», «Прямий», «24 канал» та інших запопадливо запрошують кремлівського крота Фейгіна в український інформаційний простір під час рашистської загарбницької війни.

■■■