Винахідник-мільярдер Ілон Маск, схоже, став головним ньюсмейкером і арбітром стосовно свободи слова у США. Тепер він уважно стежить за політичною порядністю у час протистояння демократів і республіканців, а також планує робити це і під час наступних президентських виборів. Можливо, для республіканців такий арбітраж буде корисним, адже Ілон Маск уже зізнався у політичній симпатії до республіканця Рона Десантіса, губернатора штату Флорида.

Стосовно ж демократів, то для них Ілон Маск став дуже дратівливим подразником і серйозною перешкодою у їхній політичній маніпуляції. Демократи зроблять усе від них залежне, щоби збанкрутувати соціальну мережу Twitter. Віднедавна мережа стала власністю Ілона Маска, який уже втратив позицію найбагатшої людини у світі.

А втім, Ілон Маск поки що не боїться залякувань із боку демократів і продовжує поширювати компромат на Байдена та його оточення. Нещодавно стало відомо, що демократи і справді маніпулювали текстами (контентом) у мережі Twitter, щоби приховати інформацію із метою контролю за громадською думкою та результатами президентських виборів.

Перед виборами 2020 року власники мережі Twitter свідомо підігравали демократам і на їхнє прохання блокували будь-які згадки про брудну історію Хантера Байдена, сина кандидата у президенти. Мова про ноутбук із купою компроматів, який Хантер забув у ремонтній майстерні. Про те, що соцмережа Twitter ніколи не була незалежною і  політично нейтральною, що вона системно працювала на демократів підозрювали і раніше, але тепер уже є матеріальні докази цієї колаборації.

Ілон Маск передав журналістові Метью Таїбі внутрішнє листування колишніх співробітників Twitter, а той опублікував перші підсумки свого розслідування. Як з'ясувалось, Twitter застосовував надзвичайні заходи для нейтралізації брудної історії Хантера Байдена, видаляючи посилання на неї та розміщуючи погрозливі попередження, що поширення цієї історії може стати небезпечним для поширювачів. Працівники Twitter навіть заблокували поширення цієї історії через прямі повідомлення – інструмент, який до того часу буз зарезервований для крайніх випадків, наприклад, для блокування дитячої порнографії.

Інформація про скандальний ноутбук сина кандидата у президенти з'явилась за кілька тижнів до президентських виборів 2020 року. На жорсткому диску ноутбука знайшлось багато чого цікавого: фото і відео Хантера із повіями, які приймають наркотики, позують оголеним. Та найголовніше, що окрім усілякої сексуальної «полунички», там виявили й документи про сумнівні бізнес-справи родини Байденів. Напередодні виборів така інформація могла вартувати Джо Байдену посади у Білому Домі. Саме тому демократи попросили, а заангажовані працівники соцмережі Twitter погодились вилучати всі повідомлення про цей скандальний контент, адже це була настільки важлива  інформація, яка б могла суттєво змінити результати виборів.

Теперішнє розслідування вказує на участь Джо Байдена і його родини у брудних міжнародних фінансових махінаціях. Безпосередньо сам Байден використав свої повноваження віце-президента для продажу престижу та влади уряду США у Китаю, а на Московії свою політичну продажність Байден-старший здійснював через Україну і Казахстан. Вірогідно, щоби приховати свою імовірну промосковську агентурність.

Зазначена схема, яка принесла родині Байденів десятки мільйонів доларів, функціонувала роками ще під час восьмирічного президентства такого ж політично заплямованого Барака Обами.

Демократи з допомогою продажних ліберально-соросівських інформаційних ресурсів поширювали брехню, що всю викривально-корупцію інформацію у забутий скандальний ноутбук записали путінські шпигуни без відома доброчесного Хантера Байдена.

Навіть сам Джо Байден запевняв, що сліди від ноутбука тягнуться до Кремля. Сьогодні вже зрозуміло, що Джо Байден свідомо обманював усіх громадян США уже після виборів, коли цензура у Twitter дещо ослабла і про скандал із ноутбуком стало відомо дещо більше.

Тоді ж серед демократичних виборців провели опитування, під час якого кожен п'ятий зазначив: якби знав про брудну історію із ноутбуком Хантера Байдена та про корупційні закордонні махінації родини Байденів, то не голосував би за Джо Байдена як за президента.

Дональд Трамп почав знову вимагати перегляду підсумків президентських виборів 2020 року. Він звернувся до американської громадськості з такою пропозицією: «Знаючи тепер про масове шахрайство і обман Національного комітету демократів та Демократичної партії, які тісно працювали з цифровими компаніями, як ви думаєте, потрібно анулювати результати президентських виборів 2020 року і оголосити справжнього переможця, чи потрібно провести нові повторні президентські вибори

У січні 2023 року, коли у республіканців буде більшість у Конгресі, вони обіцяють розпочати розслідування таємних зв'язків демократів із колишнім керівництвом соцмережі Twitter. Кожен колишній співробітник компанії, який брав участь у блокуванні історії про ноутбук Хантера Байдена, буде змушений пояснити свій вчинок американському народові. Це таки насправді серйозна історія, яка, схоже, не завершилась, а тільки починається.

Коли Ілон Маск став власником соцмережі Twitter, він з'ясував, що політичною цензурою у цій компанії керували агенти ФБР і ЦРУ, а саме – Джефф Карлтон та Джим Бейкер.

У звіті "Mint Press News" сказано: «У період 2014 – 2017 років Джефф Карлтон працював як на ЦРУ, так і на ФБР. Він написав десятки офіційних звітів, із деякими з яких був ознайомлений президент Барак Обама. Отож Карлтон описує свою роль як „вирішувача проблем“ і стверджує, що працював у багатьох динамічних середовищах із високим тиском».

Джима Бейкера, агента ФБР, який пізніше перейшов працювати у Twitter, нещодавно звільнив генеральний директор соцмережі Twitter Ілон Маск. Підставою для звільнення  стало непереконливе пояснення Джима Бейкера його ролі у блокуванні в соцмережі  Twitter публікації  на шпальтах видання "New York Post" розслідування журналістів стосовно вмісту ноутбука Хантера Байдена. Тотальне і незаконне блокування відбулось напередодні президентських виборів 2020 року.

Під час роботи у ФБР, до переходу в компанію Twitter, агент Джим Бейкер також зіграв ключову роль у поширенні вигаданої містифікації про начебто змову Дональда Трампа із Кремлем, яка не підтвердилась.

Каліфорнійський республіканець Кевін Маккарті, який, як очікується, у січні 2023 року стане спікером у Палаті представників, пообіцяв викликати в суд 51 колишнього співробітника розвідки. Ці агенти підписали колективний лист, в якому переконували американську громадськість, що знайдена інформація у ноутбуку Хантера Байдена – це дезінформація агентів Кремля.

Ілон Маск теж пообіцяв поширювати нові викриття стосовно колишнього керівництва Twitter. Він уже звільнив із компанії співробітників, які йшли на політичному повідку в демократів і застосовували політичну цензуру.

Скандал із історією Хантера Байдена приховувала не лише мережа Twitter, посилання видаляли Facebook та Google, мовчали і ліберально-соросівські продажні інформаційні ресурси, яких навіть неможливо назвати пресою. На шпальтах, зокрема, таких видань як "The New York Times" чи "The Washington Post",  на псевдоліберальних телеканалах цю тему ретельно замовчували. Врешті й сьогодні, коли начебто ось вона – вся правда, лжеліберальні медіа не поспішають про неї розповідати.

Не відстають від них і виплекані в Україні соросівські пропагандисти і блогери, які аж очі випучували, напосідаючи на республіканців, та всіляко намагаючись їх дискредитувати. Не чутно, щоби в цьому продажному українському середовищі раптом прокинулась совість. Побачимо, якої ці «лідери суспільної думки» будуть співати, коли Джо Байдену, руки якого по лікоть у крові українців, оголосять імпічмент.

■■■