Наближається 15 листопада, день початку XVII зустрічі держав Групи двадцятки (G20), а президент Зеленський таки не має наміру зустрічатись для переговорів із терористом і вбивцем путіним. Джо Байден, корисний лакуза кремля, у відчаю терміново відрядив до Києва свого радника Джейкоба Саллівана, найбільш затятого антагоніста України і прозеліта рашистів із вимогою дотиснути Зеленського, щоби він погодився сісти за стіл перемовин із кремлівською камарильєю.

Терміновий приїзд у Київ Джейкоба Саллівана свідчить про те, що Джо Байден звивається на політичній сковороді наче плазун. З одного боку Україна та саботаж із наданням Києву зброї, а з іншого – терорист путін, який вимагає від Байдена більшого, аніж просто саботаж. Вимагає грубо й цинічно за попередньо надані Байдену послуги. Вірогідно, що за фінансові.

Ряд некомпетентних журналістів запрошують в студію таких же недалеких «знавців», які з невідомого дива називають Саллівана «потужним прихильником України». При цьому «знавець» не бере до уваги думку інших експертів, які живуть у США, а тому й більш компетентні стосовно адміністрації Білого Дому та його внутрішніх політичних течій.

Український «знавець» внутрішнього політичного американського життя переплюнув навіть прихильника Демократичної партії США і вашингтонського резидента майора КГБ Швеца, який так примітивно не «палиться» і розсудливо називає Саллівана «обережним політиком» стосовно України, але аж ніяк не «потужним прихильником України».

Натомість журналісти видання "The Washington Post", які на відміну від українського «знавця» мають доступ до клерків Білого Дому, повідомили, що США, тобто Байден, приватно й секретно вимагає від Зеленського публічно продемонструвати свою готовність до переговорів із кремлівськими бандитами. Тобто, щоби президент Зеленський:

♦ публічно відкликав свою заяву, що Україна не буде брати участь у «мирних переговорах», поки в кремлі засідає терорист №1;

♦ публічно подав сигнал світовій спільноті, що Україна готова до переговорів із РФ.

Працівники "The Washington Post" пояснили, що зухвала вимога Байдена насправді не спрямована на те, щоби підштовхнути Україну до столу переговорів, а лише для того, щоби інші нації приймали Україну як цивілізовану країну. Адже публічна заборона президента Зеленського провадити переговори зумовила занепокоєння і панічний острах у деяких частинах Європи, Африки та Латинської Америки, де рашистсько-українська війна позначилась на доступності й вартості продовольства. Відтак, сомалійським піратам, які не бажають ні орати, ні сіяти, ні молоти, ні кувати, дуже голодно лежати животами до сонця в очікуванні на безкоштовний український хліб.

Байден сам собі створив ситуацію, що опинився на політичному шпагаті між Києвом та московією. Із наближенням XVII зустрічі G20 старечі фаберже Байдена можуть і не витримати такої політичної розтяжки. А якщо у кремлі вирішать, що ідіот уже перестав бути корисним, то можуть дістати з полиці запилене досьє, в якому ретельно задокументовані всі байденівські зашквари, починаючи з його першої поїздки у Ленінград ще у 1979 році.

Публічна акція (спалили крісло Байдена) зайвохромосомного Гронського, очільника комісії зі збереження історико-культурної спадщини Санкт-Петербурга – це був чіткий сигнал Байденові, що ніхто не забутий і ніщо не забуте. Байден прислухався і здійснив безпрецедентний вчинок – практично розірвав дипломатичні стосунки з Україною, вивізши за кордон працівників дипломатичного корпусу США.

Аби задоволити вимоги путіна та всієї кремлівської камарильї, Байден навіть кричав на «невдячного» Зеленського, щоби Україна припинила вимагати ленд-ліз або додаткові пакети важкого наступального озброєння.

Не допомогло. Із пересердя Байден навіть почав шантажувати й залякувати своє ближче оточення й увесь світ ядерною путінською загрозою. Мовляв, ми не можемо собі дозволи влаштувати путінові автотрощу на політичній автостраді, цей ботокс потрібно ніжно спровадити на узбіччя і залишити у спокою. Клерки Білого Дому були ошелешені такою несподіваною заявою про зростання небезпеки з боку московії, тому що у Вашингтоні не вбачають явних ознак рашистської ядерної ескалації.

У відчаю Байден терміново відрядив у Київ свого прокремлівського радника із 101 обіцянкою додаткового пакету допомоги Україні взамін за виконання його вище зазначених вимог, за прогинанням перед путіним. Кілька місяців поспіль Байден займався політичним онанізмом, аж тут раптом йому припекло надати навіть модернізовані танки Т-72. Байден свято переконаний: якщо свого часу нагнув такого політичного зюбра як Петро Порошенко, то з молодим політиком Зеленським впорається завиграшки. Побачимо, чи Зеленський відмінить свій власний закон, чи піде на переговори і постане перед усім світом несерйозним політиком у коротких штанцях.

 

Інформація від каліфорнійського експерта

Експерт Сергій Любарський повідомив, що у США є достатньо зброї для відправки її в Україну. Однак Байден саботує надання летальної зброї і не хоче ділитись нею із Україною. Колись ми дізнаємось про достеменні причини такої демократичної антагоністичної позиції. А поки що дізнаємось, завдяки інформації від експерта Сергія Любарського, скільки зброї припадає пустельним пилом на бездонних американських складах під відкритим небом.

Захід насправді не має зброї, якою він міг би поділитись із Україною, як стверджують доморощені та імпортні «експерти»?

Московія мимоволі стала найбільшим постачальником зброї для України. Ленд-ліз по-путінськи.

Список озброєнь, яких Україна так і не отримала, незважаючи на всі обіцянки обвцянки Байдена, адміністрації Білого Дому та ряду приручених соросівських експертів.

 

Безкраї склади американської зброї.

■■■