Віктор Франкл, колишній в'язень нацистського концентраційного табору, у своїй знаковій праці "Людина в пошуках справжнього сенсу" написав: «Однією з головних рис людського існування є здатність повставати проти обставин, переростати їх». Часто життєві виклики допомагають нам стати кращою версією себе. Це, певен, стосується і поточної пандемії.

Для того, щоб визначити чи ти хворий на Сovid-19, лікарі проводять спеціальне тестування та лабораторні дослідження. І ставлять тобі діагноз.

Пандемія Covid-19 теж тестує усіх людей… на здатність до творчості, наявність так званих «soft skills» (м'яких навиків), емпатичності. Та кризовий час - це, насамперед, випробування для лідерів у всіх сферах: від бізнесу до органів державної влади. Бо крім наявності необхідної кваліфікації, досвіду, щоб ухвалювати оптимальні рішення в складних ситуаціях, треба мати високий емоційний інтелект.

Нещодавно Прем'єр-міністр Норвегії провела прес-конференцію, щоб відповісти на запитання дітей (!) щодо Covid-19. Під час півгодинного спілкування Ерна Солберг акцентувала увагу на важливості залишатися вдома та на тому, як пандемія тимчасово змінила життя усіх. Вона також запевнила дітей, що це нормально в такий непростий час відчувати страх. Крім того, відповіла на цікаві запитання дітей, наприклад, як вони повинні святкувати дні народження у період соціальної ізоляції (порадила, до речі, «через FaceTime») та багато іншого.

Цього тижня британська мережа супермаркетів «Iceland» визначила «спеціальні години», відразу після свого відкриття вранці, для тих відвідувачів, хто найбільш потенційно уразливий до коронавірусу: людей похилого віку та людей з особливими потребами. Ця новація базується на тому, що магазини одразу після свого відкриття найчистіші, рівень запасів товарами є найвищим, а зменшення кількості людей в магазинах у ці години знижує ризик захворіти на Сovid-19 для його відвідувачів. Мережа «Woolworths» в Австралії підхопила цю ініціативу, запровадивши також спеціалізовану годину закупівель для людей похилого віку та людей з особливими потребами.

Ці приклади я навів як чудові рольові моделі справжніх лідерів з високим емоційним інтелектом. Лідерів, які усвідомлюють власні емоції та відчувають емоції людей навколо, суспільства. І на основі цього вибудовують якісну комунікацію, що зрозуміла для людей, викликає довіру, знижує страх. Це так актуально саме зараз, в період пандемії, і цього, на жаль, поки так не вистачає в Україні. Хоча, хочу відзначити, що і наша країна по-трохи вчиться емоційному лідерству, особливо це помітно серед представників бізнес-спільноти та громадського середовища. Меншою мірою, на жаль, над цим працюють представники владної верхівки…

Нам, українцям, є чим пишатись! За останні сім років маємо безпрецедентний для всього світу досвід самоорганізації громадян. Це і подвиг Майдану під час Революції Гідності, і волонтерський рух підтримки українських військових. А в ці складні дні пандемії на наших очах запроваджуються чудові справи: закупівля медичного обладнання підприємцями, спроби співпраці державних органів та різноманітних служб таксі в рамках ініціативи «безкоштовно підвези медика» та чимало іншого.

Невже Сovid-19 введе в моду співпереживати за ближнього, відповідальніше споживати та не забувати, що ми - короткострокові орендарі нашої планети і за завдану їй шкоду все одно прийдеться платити нам і нашим дітям?

yuriy.tustanovskyy
Юрій Тустановський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації