Порошенко, — як великий справжній «господарник» з гіпертрофованим бажанням все прихватизувати, що зустрічається на шляху і згодиться в господарстві — намагався прихватизувати в часи свого президенства навіть Україну. Треба визнати, що великою мірою йому це вдалось. Збудовані екс-президентом сивочолим «гетьманом» корупційні схематози майже у всіх прибуткових галузях промисловості та життєдіяльності країни працювали, як швейцарський годинник. Його корупційні схематози легітимізували закони Ради та постанови Кабміну, започатковувались навіть реформи, які впроваджували в життя гігантські «легітимні» корупційні схеми пограбування бюджету і України. Треба віддати належне екс-президенту він крім того, що страждав булімією на жадобу, ще й за любе чергове пограбування країни брався завзято. Суцільно віддаючись черговому масштабному національному пограбунку. Тобто за такі діла брався ґрунтовно, віддаючи всю душу.

От наприклад віддома Медична рехформа під патронуванням екс- президента Порошенка і у виконанні Уляни Супрун, віддомої як лікар-Смерть. В чому полягало її завдання і «соціальне» навантаження. Це мінімізувати видатки на медицину, залишивши гігантські цифри кожнорічного бюджетного фінансування, виділені державою на охорону здоров'я. Але тут починається корупційна родзинка всього схематозу. Замість запровадження Світової практики страхової медицини, в Україні з'являється так звана «Національна служба здоров'я». Спрощено — це фонд, куди скидаються всі гігантські бюджетні кошти, виділені державою на охорону здоров'я. Всі часи до цього ці кошти отримував МОЗ. А зараз МОЗ, за всією логікою, виконує як завжди всю роботу по організації та забезпеченню охорони здоров'я, знає реальні проблеми і потреби фінансування, з професійної точки зору здатен визначати його пріоритети — виконує тільки свою рутину, але за грошима МОЗ має звертатися з протягнутою рукою у фонд «Національної служби здоров'я», де сидять фахівці з фінансів та скруток, але дуже далекі від медицини. І на свій телячий розум ця корупційна прокладка вирішує виділяти або ні кошти на фінансування нагайного реального сектору охорони здоров'я. Звісно виділяє НСЗ кошти за відкати. В підсумку — повністю була зруйнована існуюча і визнана світом логістична система охорони здоров'я Семашко; і придуманий мало затратний неефективний гібридний монстр. Смертність зросла після запровадження «рехформи» Порошенко-Супрун вдвічі ще до пандемії. Сільська місцевість залишилась взагалі майже без медичного забезпечення. Особливо «ефективність» медичної рехформи Україна відчула з початком пандемії.

До речі, під час пандемії країни Європи до своєї страхової системи медицини — вперше в історії своїх країн — почали терміново вводити логістичну систему охорони здоров'я Семашко. Розпочала Великобританія. Згодом з приводу впровадження системи Семашко приєднались майже всі країни ЄС.

Тобто, в часи «рехформатора» президента Порошенка Україні залишилось — до існуючої в країні багато десятиріч логістичної системи Семашко — додати лише страхову медицину. Але не руйнувати її !

Щось на кшталт корупційної прокладки «Національної служби здоров'я» в медицині, президентом-«рехформатором" в сфері енергетики була створена своя корупційна прокладка — НКРЕ КП. Потім почалися всі скрутки в галузі енергетики на кштал Роттердам+ і розпочався тарифний геноцид українського народу тодішнім президентом-«рехформатором" Порошенко в симбіозі з олігархом ахметовим.

Насправді вчинки гідні тільки справжнього "патріоту"! Не заперечуєте, друзі?

Тут розмова має бути довгою.

Але я до чого веду. Порошенко зараз, маючи вже такий бекграунд, намагається в полі політики привласнити нішу патріотизму, виступаючи в ній у ролі справжнього професійного "патріота" і одноосібно очолювати її як сивочолий "гетьман". Всі інші політичні сили патріотичного табору сивочолий "гетьман" намагається знищувати, як може. Зачищаючи нішу патріотизму від будь яких конкурентів та вдаючись в цьому до будь яких засобів. Він бачить себе одноосібним власником сектору патріотизму поля політики. Цей пан, — якщо чимось займається, що стосується власності — то дуже серйозно і професійно.

Отже, прихватизовуючи український патріотизм, пан Порошенко вочевидь планує його перетворити на справжній професійний "патріотизм" і одноосібно очолити у якості сивочолого "гетьмана".

Не вміє Порошенко, що стосується прихватизації, до чогось не професійно, не вкладаючи душу — відноситись! Навіть до патріотизму...

Але, як кажуть в Одесі, жадібність згубила не одного фраєра! Що стосується особистості Порошенка, то про його природну патологічну жадібність складають легенди не тільки в Україні, але й у всьому Світі!..