Завжди ставився до чинних державних звань, відзнак і медалей як до рудимента совка та абсолютно знецінених речей. В першу чергу тому, що нагороджували «під дату» і в списках лауреатів завжди поруч з достойними людьми були відверті покидьки.
Саме так я, до речі, сприймав пісню Олександр Положинський «Я не хочу бути героєм України». Бо країна дійсно часто не цінує справжніх героїв, а нагороджує переважно — різний шлак.
Тому я був послідовним прихильником скасування всіх наявних нагород і перезаснування державних відзнак і орденів на абсолютно інших принципах, одночасно з забороною носити різні відзнаки незрозумілого походження. Мета — щоб я, якщо бачу на вулиці людину з орденом чи іншою відзнакою, точно знав, що це герой, а не, наприклад, якась прокурорська сук@, що ближче 100 км від фронту не бувала.
Щоб кожному носію звання Герой України ми мали всі підстави вклонитися до землі, навіть не знаючи в обличчя, а не думати, що це черговий Борис Дейч чи Сергій Тулуб.
Тому в цьому контексті вважаю іменну медальку Баканова цілком корисною: глибше пробити дно вже неможливо. Також хочу відзначити, наскільки дріб'язкові чинні очільники держави, бо навіть Янукович зі своєю братвою не додумався до подібного, хоча мали всі можливості. А за Кучми — хіба що в масонів гралися)
Підтримати гривнею мою інформаційну діяльність:

https://bit.ly/infogap_ua
----------

Щоб не втрачати зі мною зв'язок, підписуйтесь на інші мої акаунти, найважливіші дописи я дублюю скрізь.

Також шукайте мене в Твіттері:

MeWe:

Site.ua:

----------