Від компанії Kronospan Ukraine  та платформи Wood Industry UA  взяв участь у панельній дискусії Український Будівельний Конгрес  щодо перспектив модульного будівництва, яка відбувалася в рамках Українського будівельного конгресу.
ℹ️Захід є майданчиком для діалогу, обміну ідеями між владою, архітекторами, будівельниками, виробниками будівельних матеріалів, громадським сектором та іншими учасниками галузі. Тож під час події відбувалися обговорення виступи та презентації експертів із різних напрямків.

Учасниками панельної дискусії «Модульні будинки: майбутнє сталого та швидкого будівництва» також стали засновник студії ОММ, співвласник компанії Module House Юрій Мотиєнко, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Тарас Демкура, комерційний директор компанії Ecopan Олександр Щуцький, власник девелоперської компанії HutJet Сергій Самусєв. 
 
 
Будівництво з деревини – не тимчасовий, а постійний світовий тренд. І в останні роки він поширюється в Україні. Наприклад, в структурі продажів компанії «Кроноспан», яка є  великим світовим виробником плитних матеріалів з деревини,  будівництво з деревини — один із  ключових напрямів. І рано чи пізно він мав почати розвиватися в Україні. Адже увесь світ розуміє, що будинки з деревини – це, швидко, екологічно, комфортно і вигідно. Тож сьогодні в Україні компаній, які займаються цим напрямом, стає більше. А щоб стимулювати виробника і робити його конкурентним, потрібна відповідна державницька політика. А саме ефективне регулювання ринку деревини та обмеження експорту необробленої деревини.