7 вересня 2019 р — історичний день. Україна здобула ще одну перемогу в російсько-українській війні.

Сьогодні 35 наших співвітчизників знову відчули під ногами українську землю, наповнили груди повітрям свободи. І, насправді, це перемога. Як мінімум тому, що кривавий карлик повернув нам Олега Сенцова.

Так, в полоні х*йла лишилось ще багато українців. На жаль, війна триває. Крим анексовано, окуповано Донбас. Захисники й захисниці України гинуть на фронті чи не кожного дня. В Україні та на міжнародній арені зрада на зраді й зрадою поганяє.

Але байдуже на це все. Родичам та близьким полонених і самим бранцям Кремля плювати, Порошенко чи Зеленський. Їм плювати на все це. Вони не бачили одне одного 9 місяців, 3 чи 5 років. Наші хлопці відчули на собі неволю та жахи перебування у полоні у ворога. Нарешті родини воз'єднано.

Сьогодні наші повернулися. Все інше не має значення. Завтра будемо розгрібати все лайно й робити Україну успішною.

P.S. Перелік синів України, які повернулися:
Олег Сенцов, Роман Сущенко, Павло Гриб, Микола Карпюк, Володимир Балух, Станіслав Клих, Олександр Кольченко, Євген Панов, Едем Бекіров, Алекса Сізоновіч, Артур Панов, Юрій Будзило, В'ячеслав Зінченко, Андрій Оприсько, Сергій Цибізов, Андрій Артеменко, Володимир Терещенко, Євген Семидоцький, Віктор Безпальченко, Андрій Шевченко, Володимир Варимез, Михайло Власюк, Богдан Головаш, Сергій Чуліба, Олег Мельничук, Богдан Небилиця, Владислав Костишин, Сергій Попов, Юрій Без'язичний, Роман Мокряк, Андрій Ейдер, Володимир Лісовий, Денис Гриценко, Андрій Драч, Василь Сорока.