Щодо підпалу будинку Віталія Шабуніна варто звернути увагу на наступне:

1) Подібне в Україні відбувається не вперше. Активістів мочать аж гай шумить. І нікого не здивує ще одне прізвище в назві новини в контексті нападу, вбивства, викрадення чи підпалу.

Варто згадати хоча би Сергія Стерненка, якого тягають по судах, бо він не дав себе вбити. Або ж облиту кислотою Катерину Гандзюк, яка загинула.

2) На превеликий жаль, це звичне для України явище. Але мене вражає інше. Ви подивіться, як напади, намагання посадити чи закрити рота активізувалися з приходом «не лоха» Зеленського і проросійської шобли до влади.

Згадайте хоча б підпал будинку Валерії Гонтаревої та номер «95 кварталу» щодо цього інциденту. Десь за кулісами сміється олігарх Коломойський.

Так само і Шабунін, Стерненко, Гандзюк та ін перейшли дорогу мстивим і владним людям. І ці люди їм тупо мстять. На когось нападають/вбивають, когось залякують.

3) Як не крути, але в даній ситуації варто фокусуватися не на подіях чи наслідках, а на причині жахаючої реальності України.

На будь-кого можуть напасти, покалічити, викрасти чи вбити. Будь-чий будинок, квартиру чи авто можна спалити. І нападник може тупо уникнути відповідальності. А замовник — лишитися невідомим.

Найбільша наша біда у хворій системі:

— правоохоронній системі, яка не захищає громадян, а бездіє, калічить і вбиває;

— судовій системі, яка запроторює за ґрати невинних і відпускає злочинців;

— недолугості та бездіяльності слідчих органів.

Тому напади будуть продовжуватися, нападники і далі уникатимуть відповідальності, а замовники потиратимуть руки й роздаватимуть нові смертельні накази.

4) Що нам лишається? Не опускати руки та показувати усім і всьому, що ми незгодні й не будемо мовчати і закривати очі на дичину, яку ці тварюки коять.

Виходити на протести проти недолугого президента і його проросійського Офісу, трієчниці генпрокурорки Венедіктової, всеміністра чорта Авакова та інших мудаків і мудакинь, які заважають нам будувати Україну, в якій хочеться жити.

Давайте триматися купи і горнутися одне до одного. Бо спочатку вони розберуться з лівими руками правих, потім з правими руками мусорів, а далі доберуться і до нас — обичних пиздливих граждан (с) Катя Гандзюк