Насправді варіантів є тільки 2. Судячи з того, як тєлєги Тимошенко, того, що Кирилл, та Трофімова почали валити на Єрмака, ця вся історія виключно внутрішня із можливістю того, що ці два персонажи знайшли вихід на москалів.

Вони, хоч і блазні, але розуміють, що вибори в жовтні вони просрали. Від слова зовсім. І почався істеричний пошук цапа відбувала. Якби Єрмак не ліз у внутрішні справи, то, можливо та маячня, що твориться у перемовинах у Мінську, якось би і проскочили, хоча той самий Козак, у шоці від того лайна з яким йому доводиться спілкуватися. Єрмак обіцяє зірку з неба, а фактично неспроможний ні на що. Якщо навіть і вмовляє Бубочку на якісь кроки, то вони якісь різнобіжні і ніхто, включаючи Єрмака не розуміє що відбувається. Сарако Козак геть здурів на на то дивитися. Йому теж треба щось доповідати, а доповідати немає нічого...

І зараз Єрмак стає найбільш ласою фігурою для того, щоб на нього списати всі внутрішні проблеми, вважаючи на те, як він активно трутився в них.

А другий варіант, то те, що москалі дійсно від Єрмака втомилися і вважають, що цей ресурс вже використаний. Але це маловирогідно, тому що їм зовсім немає сенсу форсувати якісь процеси.

В будь якому разі доля Єрмака скорше за все вже вирішена. Максимально на що він може розраховувати то закупівля канцелярії для офісу.

І то є добре.