Останній приклад того, як зелені встромили не в ту дупу, то є історія з тим українським іномовним телеканалом, який ці ідіоти спочатку переназвали і гей би пустили на скажені території. Що вони туди транслювали і скільки на тому грошей розікрали я не маю уяви, але думаю, що немало. І зараз «новий» інфокультурний Ткаченко заявляє, що то була прутнева ідея і треба повертатися до того, що було раніше. Мабуть самий тепер хоче красти... І так в усьому: декриміналізували п'яне водіння, через 10 днів, бубочка вже репетує повертайте бо п" єні людей повбивали. До того не вбивали, а зараз почали... Ідіоти шмаркаті ті ваші зелені.

Зараз вже кажуть,що Бубочка збирається днями до хуйла в Крим, чи десь там біля, здаватися їхати, бо із повними штанами, після тиску на сході, та наїздом від того дикого, бородатого академіка... Воно мабуть вважає, що ще зможе відпетляти, але тут не та історія, вже на пів шишечки не проскочить...

Єдине, що його може ще "спасти" , то те, що він закінчений ідіот. Настільки, що навіть хуйло, його не годен був порахувати і як завжди, Бубочка просто із всраними штанами втече, залишивши хуйло в "нєдоумєніі"

Тільки завдяки цьому...

Шануймося, мої рідні!