Путінська Росія — найбільш жалюгідний та жорстокий агресор з усіх, який коли небудь існував. Чому? 

  1. Ніхто не вів себе так жалюгідно на полі бою. Ніхто не викидав своїх бійців так бездарно та безжально — навіть Радянський Союз чи Російська Імперія були більш адекватні в цьому плані. До того ж існували в часи, коли цінність людського життя була іншою. 
  2. Ніхто в історії не залучував до свого війська настільки деморалізований та жорстокий контингент, бо ПВК Вагнер вже давно перевершила СС за ступенем жорстокості. Через те, що вони не ідеологічні злодії, а цілком природні — їхня жорстокість і до чужих, і до своїх знаходиться на недосяжному рівні. Навіть для СС. 
  3. Ніхто в історії ще так відверто не воював з цивільним населенням і не влаштовував такий кончений терор на окупованих територіях. Навіть нацисти. Так, німецький нацизм був набагато організованіший та технологічніший, в тому числі в питанні знищення населення. Але навіть вони не були настільки жалюгідно — жорстокі. Росіяни б з задоволенням вбили б усіх на окупованих територіях, якби не були настільки тупі і неорганізовані. 
  4. Ніхто в історії ще не наймав собі на роботу настільки людожерних кривавих клоунів у якості пропагандистів та виправдовувачів. Дугіни та Кургинян, Соловйов та Скабєєва, Проханов та Прилепін, все це стадо істот (не називаємо це тваринами, це образа для тварин) на РТ, першому каналі, России і тд. Навіть порівняння з нацистами Росія не витримує. 
  5. Ні в кого ще не було такого пулу жалюгідних та людожерних союзників. Фундаменталісти Ірану. Династія тиранів в КНДР. Дикунський режим Еритреї. Окупаційний режим в Білорусі. А що за підбір друзів в Європі? Нацисти з «альтернативи для німеччини» і старий корупціонер Берлусконі в Італії. Ле Пен вже ні. І все, у великих країнах більше союзників нема. 

Ексклюзивну державу людожерів та ницих потвор створив Путін. Еталонний Мордор в реальному світі. Звісно, матеріал був підходящий. Але і результат вражає. Країна і держава жалюгідних ницих створінь, яких позбавили емпатії та розуму. 

Приречене стадо, яке врешті-решт втопить в крові самих себе. У нас одна задача — дотерпіти. Лишилось недовго.