Пане Зеленський!

З'явилася новина, що до ваших перемовин з паном Макроном збирається приєднатися пані Меркель.

То, якщо вже випала така нагода, спитайте в неї, будь ласка, чи розуміє вона, що запуск Північного потоку 2 стократно збільшує імовірність, чи навіть робить неминучим, напад укрофашистів на радіостанцію в Гливиці (Gleiwitz) і артелерійський залп ВСУ по мирній Майнілі, в наслідок чого пуйло буде вимушене захищатися. При чому, не виключено, що це станеться одразу на наступний день після запуску газогону.

А після скажіть: «Пані Ангела, питання було риторичне, просто я хочу щоб ви знали, що я знаю, що ви знаєте і потім не казали, що не знали.»

Якщо Німеччина вже так хоче заробляти на хабі з розподілу мордорських ресурсів, то варто чесно сказати про можливі наслідки. Україна втратить гроші за транзит, це буде дуже боляче, але все ж другорядне. На першому плані зовсім інше. І пуйло вкладало шалені гроші, які ніколи не відіб'ються, в обхідні газогони саме для цього. І зараз ми спостерігаємо репетицію (я так думаю і надіюсь). Україна не член НАТО, на нашій території нема кількох натівських баз, в порту Одеси не пришвартовані пару натівських лінкорів, а висловлення занепокожнь і навіть сильних занепокоєнь на пуйла впливає не надто сильно.

Спитайте, спитайте. Не забудьте. Я і сам давно хотів, та все якось не складалося.

А пану Еммануелю переказуйте наш привіт і, коли він вас вмовлятиме дати воду в Крим, завірте, що українське суспільство цю ідею рішуче підтримує. Одразу після деокупації. І навіть почнемо своїми силами, ще до повної виплати репарацій Мордором. .

Тут, доречі, можна запропонувати компроміс і конструктивний підхід. Україна ж вимагатиме виплати репарацій одразу, а Мордор проситиме розстрочку, наприклад на десять років, то можна зійтися гдєто посєрєдіне і погодитись на виплати за п'ять. Сума ж буде чималенька.

А ще можна записати відео для пуйла і передати через пана Макрона. У вас колись так гарно вийшло відповідати якомусь журналізду — «Я вам нічєго нє должен», всі були в захваті. От тепер те саме, з тим же виразом обличчя, тільки пуйлу. Ми бачили, ви можете.

В особі пуйла маємо справу з відморозком, що намагається взяти на слабо. То і реагувати треба відповідно. Не сподобалось, що закрили медведчуківські телеканали? Скажіть Еммануелю, що розглядається питання, щодо арешту Медведчука, як мінімум, до закінчкння мордорських «учєній», а зараз вирішується, чи одного, чи разом з усим ОПЗЖ. Нехай перекаже. І так далі і тому подібне. Якщо треба звертайтесь, я ще підкажу з десяток.

Ну і на вино там сильно не налягайте, треба бути в формі.

yours,

Юрій Рябченко

п.с. І викиньте, плз, нахрєн всі капітулянтські писульки так званих «аналітиків» з так званого «інституту майбутнього».