site.ua
член клубу

Цей склад ЦВК був обраний без зеленого втручання і це не завадило йому провести демократичні вибори на яких 73% обрало преЗЕдента і була створена монобільшість у ВР. Якщо, попри свою незеленість, члени ЦВК чесно підрахували голоси і видали на гора результат, то є велика імовірність, що вони так зроблять і в майбутньому.

Саме це і є причиною гарячого бажання відправити ЦВК у відставку і посадити туди зелених буратін, що по команді голосуватимуть за невідомо ким підготовані документи і рішення.
Продажні соціологи намалюють потрібні рейтинги, канал Г+Г міцно заб"є ті цифри в голови піплу, а зе-буратінам у ЦВК залишиться тільки затвердити.

Небезпека в тому, що рейдерським захопленням ЦВК коземанда відрізає шлях до легітимної зміни влади.
Суспільство має довіряти оголошеним результатам виборів інакше воно не сприйматиме владу, як демократично обрану. А узурпація і позбавлення права обирати собі владу є кричущим порушенням суспільного договору і дає народу право на повстання. Махінації з результатами виборів як раз і є позбавленням такого права.
Треба нагадати, що саме недовіра до рішень ЦВК і впевненість, що проведення чесних виборів неможливе, стали причиною Майдану 2004, а узурпація влади овочем, освячена Конституційним судом, була однією з причин (основною, як на мене) Майдану 2013.

Рішення поточного складу ЦВК і їхня робота викликала довіру до оголошеного результату. Попри те, що у великої частини суспільства сам результат не викликав поваги, але він був прийнятий.
Ніяких об"єктивних підстав для розпуску ЦВК нема. Є тільки суб"єктивне бажання коземанди заповнити ЦВК слухняними болванчиками. Свавілля в чистому вигляді.
Таке зе-ЦВК і його рішення не викликатимуть довіри, кого б туди не призначили. Більше того, люди, що погодяться туди піти не заслуговують на повагу, які б в них не були регалії і освіта. Це все одно, що користуватися краденими, чи добутими внаслідок пограбування речами. І не важливо, що ти крав не сам, достатньо того, що ти знаєш про їх походження.

Тому байдуже хто буде в зеленому ЦВК. Можна спокійно набрати загін весільних фотографів, а головою взяти Лізу Богуцьку. Тиждень в Трускавецькому університеті і до роботи.

Схоже на те, що наступних виборів не буде. Тобто якийсь спектакль під такою назвою відбудеться, за білоруським чи мордорським сценарієм, але називати його виборами будуть тільки продажні журнашлюхи.

Подання президента про розпуск ЦВК надійшло до Ради 9 вересня.

В тому, яке буде рішення комітету і як проголосують 250 зе-буратін у ВР сумнівів не виникає.

yuri.ryabchenko
Yuri Ryabchenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації