site.ua
член клубу

Влаімвладімірич Х, колись повідав світові, що якби у бабушкі було те чим Владімссанич ЗЕ так зажігатєльно музикує на роялі, то вона була б дєдушкой.

Якщо припустити, що зворотнє твердження також вірне і ампутувати дєдушке музикотворний орган, то в нових українських реаліях, він зможе отримати безкоштовний смартфон від нової влади. Нафіга йому та музика, він мабуть і недочуває вже, а тут новий класний гаджет.

Про ідею роздати бабушкам по смартфону, оповів в інтерв"ю ЛБ представник коземанди у ВР Руслан Стефанчук.
Чому така кричуща гендерна нерівність (чим дєдушкі не догодили!?), не сказав. Нові ліца нові віяння.

Насправді цей передвиборчий трюк не новий. Плагіат. Коземанда зкомуниздила ідею в братніх гватемальців. Самому писати ліньки, тому нижче уривок із статті на Лізі.
___________
"Гватемальский киноактер Джимми Моралес начал политическую карьеру в 2011 году после 15 лет съемок в комедийном телесериале...

Моралес обещал борьбу с коррупцией. А еще - купить каждому школьнику СМАРТФОН...

Моралесу удалось обмануть избирателя антикоррупционной риторикой. Получив 68% голосов, новый глава Гватемалы оказался не самостоятельным политиком. ...фактически стал представителем интересов старой коррумпированной элиты, деятелей военной диктатуры и фундаментальных протестантов. Коррупционный скандал был делом времени,...
С начала 2019 года Гватемала живет в политическом кризисе. Десятки тысяч людей выходят на протесты и требуют отставки президента, многие пытаются нелегально выехать из страны в США."

yuri.ryabchenko
Yuri Ryabchenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації