Третій десяток Незалежності України треба святкувати не лише яскраво, а й подарунково. І хай презентів вистачить на всіх. Ставайте учасницею/учасником акції «Щасливі 30» від SOCAR та вигравайте 30 тисяч подарунків і 30 тонн пального.

У період із 19 липня до 31 серпня включно завітайте на АЗК SOCAR* та:

- заправляйтеся від 30 л будь-яким видом пального або скрапленим газом. Чим більше чеків за заправлення від 30 л — тим більше шансів виграти;Отримуйте подвійний шанс стати учасником/учасницею щотижневого розіграшу, виконавши одну із умов:

- заправляйтесь від 30 л пального ТМ Nano (DIESEL NANO Extro, NANO 98, NANO 95, NANO ДП);

- купуйте будь-яку каву чи кавовий напій в одному чеку із пальним від 30 л.Щотижня будуть розігруватися такі подарунки:

• 30 призів по 1000 літрів пального

• авіаквитки WINDROSE на будь-який напрям у межах України

• мультитули Gerber

• аудіоколонки JBL Pulse 4

• майстер-класи із дріфту від професійних гонщиків (ви будете пасажиром у спортивному авто)

• «День з гоночною командою на змаганнях з дріфту»

• «День з гоночною командою на змаганнях із шосейно-кільцевих мотогонок»

Усі щасливчики будуть повідомлені про виграш у телефонному режимі.

Окрім того, під час розрахунку на касі АЗК SOCAR за заправлення авто 30 літрами бензину або скрапленим газом є шанс одразу виграти подарунок, а саме:

Результати миттєвого розіграшу буде відображено на чеку.*В акції беруть участь усі АЗК SOCAR окрім заправок для водних видів транспорту:Інформація про SOCAR Energy Ukraine

SOCAR Energy Ukraine дочірня компанія Державної нафтової компанії Азербайджану.

Представництво SOCAR було відкрито в Україні у 2008 році. На цей час мережа АЗС преміумкласу налічує 57 заправних комплексів в 11 областях України та 2 нафтоналивних бункерувальники. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим та малим гуртом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт http://www.socar.com.ua