Недавно члени ГО «Українська спілка учасників АТО» зірвали засідання виконкому міської ради під приводом затягування чиновниками розгляду ухвали про виділення землі для дачного кооперативу «Патріот-1». Цікавим є той факт, що земля була надана учасникам кооперативу ще у 2018 році, однак, як можна зрозуміти ніхто вирощувати яблука та полуницю там не збирався, і от «головний атошнік Львова» Сергій Лейченков  презентує «нове бачення» долі тих ділянок – будівництво багатоквартирного житлового комплексу нібито для атошників.

Справа в тому, що Лейченков та інші ділки з львівського «бізнес-атошного» середовища в намаганнях заробити кеш та поширити вплив неодноразово фігурували в земельних скандалах (згадайте Наварію та Винники), і раптом особи, інтереси яких відстоювали ділки, виявились оточенням І.Кривецького (власник «Едем резорт») та Г.Козловського (власник «Академія футболу»). Тому хто керує парадом тут можна зрозуміти одразу.

Найгірше у всій цій ситуації, це те що ветерани які не увійшли в коло «приближенних» отримають крихти з «панського столу» у вигляді мізерних сум за власні земельні ділянки від забудовника, який в свою чергу отримає надприбутки в ході реалізації вказаної «схеми». А тим часом Лейченков з кєнтами рахуватимуть гроші та шукатимуть нових тєрпіл з числа ветеранів для інших бізнес проектів Кривецького.

Гроші не пахнуть......