Прийнято вважати, що стиль важливіший за слова. І з цим можна погодитись. Почуте чи прочитане забудеться, а враження залишиться.

Читаючи реакцію на сторінці офісу президента щодо американських санкцій до Коломойського огортає стид і сором. Той самий — іспанський.

Цей пост або писав якійсь підліток, або він є відображенням усього цього незрілого, інфантильного, жадібного і брехливого кубла на Банковій. Боягуз, Балбєс та Бувалий — Віцин, Нікулін, Моргунов, як найближчі персонажі за жанром. Оберуть самі хто з них хто.

Якщо ти — це той, хто виклянчував гроші у Коломойського у відомому відео, той хто став президентом завдяки його телеканалу, той при кому Коломойський повернувся в Україну і сидів в офісі президента як барин, той чиї структури ймовірно замішані у відмиванні коштів Приватбанку на мільйони доларів, той при кому в інтересах Коломойського почали працювати цілі галузі і суди, той чия команда співала «горіла сосна» щодо ворога Коломойського Гонтарєвої коли їй спалили дім, той хто не міг обрати між Коломойським і Україною і тягнув з ухваленням так званого «антиколомойського закону яким унеможливлено реприватизацію Привату, той при кому змінено керівництво НБУ а щодо заступників голови Нацбанку тривалий час ведеться травля бо їх теж ненавидить Коломойський, той хто ….

Складно навіть підібрати визначення ким доводиться Коломойський Зеленському, і навпаки. Партнер? Патрон? Спільник?

В цій ситуації дійсно говорити нічого. Зеленському треба ухвалювати рішення, бо цим нікчемним словам ніхто не вірить у світі, і все менше — в Україні.

Але ці рішення, якими б вони не були, будуть дорівнювати політичному самогубству. Показати, що ти дієш по підказках США, чи що ти маріонетка Коломойського? Здається, Зеленському б'ють в саме „серце“. Думаю, що його місію можна вважати невиконаною і проваленою. І слава Богу! Йшов би собі тихенько на „пенсію“.

Зараз ще більш зрозумілими і наочними стають причини того, чому минулого року Єрмак так продавлював реінтеграцію ОРДЛО, вибори на російських умовах, чому так шалено по Порошенку відкривалися кримінальні справи і шукався привід обрати йому запобіжний захід в історії, яку назвали „юридичним трешем“. Як тоді передбачалося, це робилося з метою встигнути до виборів в США. Але навряд чи хтось очікував, що все буде розгортатися так швидко.

Дивлячись на ситуацію можна було припускати, що останні події мали б призвести до змін інформаційної політики в Україні не лише відносно проросійських медіа, але й і олігархічних. Маємо, бо сьогоднішнє рішення змусить напружитись 1+1.

А найбільшою дурістю для Зеленського буде не робити нічого, і за звичкою намагатися тягнути волинку. Не вийде. Бо поки ти хотів подивитися в очі Путіна, у твої — зазирнув Байден.

І він бачить тебе наскрізь.

https://t.me/bulavkay