Заява спікера Разумкова про необхідність перегляду мовного закону в купі з розмовами його заступника Стефанчука щодо «більш гнучкого» положення про інтеграцію до ЄС і НАТО в Конституції, нарешті дають уявлення про справжню ідеологію «слуг».

За час свого існування ця віртуальна партія вже тричі оголошувала про той чи інший ідеологічний напрямок — то соціалісти, то центристи, ну а починалося все, як пам'ятаємо, з лібертаріанства. Зрештою, прийшли до «ісконного» — якоїсь дикої суміші рафінованого кучмізму з його багатовекторністю, та Партії регіонів.

В принципі, старожили пам'ятають проект «За еду», збірну солянку представників бюрократії та кланів часів Кучми. «Слугам» вже можна перейменовуватися, тому що основні його постулати — красти, не дратувати Росію, морочити голову європейцям — і так виконуються. Та й значній частині їхніх виборців жратва як національна ідея теж сподобається.

Ось так і здибали — чекали на «нові обличчя», як мінімум, а отримали політичний секонхенд.

P.S. — щодо підписання Зеленським річної програми співпраці з Альянсом, то це може викликати лише посмішку, тому що реальні повідомлення з армії свідчать про згортання адаптації під натівські стандарти. Більше того, ЗСУ, є обгрунтоване побоювання, свідомо деморалізують. Загалом, як сказав би класик, підпис Зеленського не вартий навіть роялю, на якому він...ну ви зрозуміли.

https://t.me/bulavkay