Політичне переслідуванняи Петра Порошенка — термін, який стає не лише українським, а й загальноєвропейським, — вилилося у смерть його батька.

Попри те, що в житті буває всяке, є підстави для такого твердження.

Олексій Порошенко мав дуже поважний вік, і вже переніс кілька інсультів. Але він жив, і міг би жити. Цей, останній, стався саме в той день, коли у прямому ефірі відбувався допит його сина адвокатами Януковича, які перетворили судову процедуру на ганебне шоу.

І в той день, коли родині стало ясно, що влада вестиме всю цю історію з більш ніж двадцятьма кримінальними провадженнями з прізвищем «Порошенко» до арешту. Навіть якщо підстав немає не лише для затримання, але й для будь-яких слідчих дій. А екс-Генпрокурор Рябошапка називав всю цю мішуру «юридичним трешем».

Варто згадати і більш ранні події. Зокрема оприлюднення «плівок Деркача» та подальшу прес-конференцію нинішнього президента, значну частину якої він присвятив своєму попереднику. Включно з прямими погрозами, що є важливим доказом того, що травлю Порошенка курує безпосередньо Зеленський.

Далі — нові абсурдні справи, «штурм» музею Гончара спецназом, виклики на допити. Атмосфера ще та. Очильниця ОГПУ неодноразово заявляє — «юридичний треш» все одно трансформується у підозру.

Далі — ганебне інтерв'ю Зеленського «Український правді», з якого випливає, що той закидає Порошенку ...пропозицію разом працювати в інтересах країни.

Батьківське серце чутливе. Надто чутливе в разі такої очевидної і дурної несправедливості, яка твориться на очах, і інформація про яку ллється з кожного закутка.

Повідомлення про те, що сина таки хочуть зарештувати, могла батька просто добити.

Показово, що Зеленський надто береже власну родину. Але сам перетворює життя рідних і близьких тих, кого призначив собі у вороги, на пекло.

Від нього не пролунало співчуття. Суд призначено на день, коли очікується похорон. Суд, під час якого, вже офіційно відомо, прокуратура проситиме затримання.

А вестиме засідання одіозний суддя Вовк.

Вовки в зелених шкурах, не інакше.

https://t.me/bulavkay