Зеленський переживає кризу оточення, тому що він сам і є криза. Тому що потрапив одночасно під вплив кількох груп — Коломойського, Авакова, відвертих реваншистів з ОПЗЖ, Путіна через Єрмака. Які стали тимчасовими попутниками, і діють де-факто від імені України (навіть ОПЗЖ транслюючи на каналах Медведчука онлайн-уроки, зокрема з історії). І є відчуття, що Зе просто розривається між ними усіма, а також між забов'язаннями, які він брав перед Заходом і перед...о диво, українським народом. Але цей народ не випадково йде останнім у цьому списку.

Втім, є ще одна група публічних осіб, які пішли у владу рік тому, перед цим виливши добрячі тони бруду на Порошенка. А дехто — й продовжуючи це робити. Йдеться про панів Найєма, Лещенка, Фірсова, і цілу низку представників різних ГО, для яких Порох був не підходящий.

Як Вам, пані і панове? Після скандалу з Єрмаком можна було деякий час зберігати обличчя, чекаючи на реакцію Зеленського. Але ми її побачили — по допитах ходить Гео Лерос. Пересидіти теж не вдасться — ніхто не забуде вашої мовчазної згоди з топ-корупцією.

А після справи проти Тетяни Чорновол, після фактичного бажання судити Майдан і переписати історію за російськими лекалами, після виклику на допит В'ятровича постає просте питання — ви з ким? З адвокатом Януковича? З Єрмаком? Ви за реванш чи за Україну?

До речі, розкол між «слугами» таки відбувся, і дехто з них не сприйняв перехід «червоних ліній».

«Білим пальтам» теж би визначитись, але інтуїція підказує — грітимуть тепленькі крісла своїми п'ятими точками до останнього.

Тільки потім, під час бурі, коли вони у своїх облізлих пальтах, з позиченими у Сірка очима знову з'являться перед людьми, не факт, що хтось подасть їм руку.

https://t.me/bulavkay