Усі справи щодо так званих плівок Деркача закрито.

Радив би звернути увагу на брифінг адвокатів Голованя та Новікова, під час якого вони про це і повідомили. Позаяк є адвокатами Порошенка, а справи стосувалися розмов Байдена та п'ятого президента України.

Окрім інформаційної частини ними було напрочуд вдало розставлено акценти.

Загалом, це щось неймовірне. Дубінському ж боляче страждати наодинці. Йому напевно сумно дивитися як визнаний США російським агентом Андрій Деркач розгулює без жодних наслідків за свою діяльність з боку держави, з боку СБУ зокрема.

Це справді тест на перевірку — чи залишилося щось в Україні від цивілізованої держави, чи Зеленський повністю перетворив її на Бантустан. Кілька місяців розслідування, хайп у медіа, заяви президента про плівки під час прес-конференції. І — все? Справи закрито? І ніхто не відповість за наклеп?

Між іншим, дивлячись на таку чутливу до результатів виборів у США правоохоронну систему, мимоволі тримаєш на увазі справи щодо Звіробій і Федини, щодо Чорновол, цілий пакет справ по Порошенку, справу Шеремета, по який Андрія Антоненка вже більше року тримають в заручниках.

Тож, може і тут всього на всього потрібен «щасливий пєндєль»?

https://t.me/bulavkay