Цей допис не претендує на далекосяжні висновки. Скоріше, це «фотознімок» поточного моменту.

«Если долго смотреть каналы Медведчука, то решишь, что наш президент — Путин, Медведчук — его мудрый наместник в Украине, а на Банковой точно какие-то клоуны или мальчики-несмысленыши...Ну а то, что сегодня происходит на каналах Медведчука, плюс на канале „Наш“ — вынуждает меня задаться вопросом: если это все идет на вроде бы УКРАИНСКИХ каналах, то я живу где? ...Может, у нас уже случился госпереворот? …», — написала засновниця проектів «Телекритика» та «Детектор медіа» Наталія Лигачова.

«П'ятий президент України, лідер політичної партії „Європейська Солідарність“ Петро Порошенко провів телефонні переговори з Міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу. Сторони обговорили актуальні питання порядку денного двосторонніх відносин та безпекову ситуацію в Чорноморському регіоні. Петро Порошенко висловив вдячність турецькій стороні, передусім президенту Ердогану, за тверду і принципову позицію підтримки України у справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави», — йдеться у повідомленні прес-служби ...ммм...кого? Схоже — реально діючого президента.

Вже доводилося писати, що чим далі, тим ця ситуація буде більше кристалізуватися. Мало того, вона була такою ж і на момент виборів 2019 року. Але комусь не сподобалися білборди.

Дорогі друзі, яким так не подобався Порошенко, і які за п'ять років його каденції не змогли сформувати альтернативи, лише зруйнувавши численними, переважно штучними нападками імідж проукраїнського президента. Ви і далі будете голосувати за таких як Вакарчук, Гриценко, Свобода? Які тікають з поля бою і мовчать як німі, коли в Україні розгортається справжнісінький, от якійсь еталонний реванш?

З Зеленським все ясно, зараз йому йдеться лише про його власну долю.

А ті, хто дивився свіжі інтерв'ю Путіна з де факто проголошеною новою хвилею експансії, хто бачить як Медведчук фактично починає диктувати свою волю і створювати силові загони, — чиє обличчя ви бачите спроможним представляти Україну в цій боротьбі?

Якщо ще сумніваєтесь, то сміливо пишіть у відповіді — Ляшко. Або краще давайте хором: Се-мен-Се-мен--чен-ко. Або кого там приготують на його роль.

P.S. — можлива чергова порція «компромату» відносно контактів Порошенка і Медведчука. Якщо тобі як умову дають такий канал комунікації з ворогом, але це допоможе зберегти життя, обміняти полонених тощо, то на це можна було піти. Складна, цікава дипломатична гра. А «прості рішення» — в офісі чинного президента.

https://t.me/bulavkay