Восени українці обиратимуть мерів та депутатів місцевих органів влади, і ці вибори мають стати своєрідною «битвою під Москвою» для для системи, яку намагаються вибудувати в Україні Коломойський, Аваков, Путін і даний їм у користування Зеленський.

Щоб не було сумнівів у тому, що ця триголова із хвостиком гідра є одним цілим, варто прочитати свіжу заяву пані Верещук, «слуги», афілійованої з Медведчуком, яка збираючись балотуватись у мери столиці знічев'я проголошує кремлівський порядок денний про те, що «Бандера ніколи не увійде до пантеону українських героїв».

Поза всяким сумнівом Україні потрібна місцева влада, яка буде орієнтуватись на інтереси громади, і не бути безумовно підконтрольною «зеленому» центру. Це важливо як з точки зору розподілення фінансових ресурсів, так і з точки зору можливості давати оцінку ситуації в країні.

Ці вибори за накалом страстей точно перевищуватимуть вибори 2019 року. Особливо на тлі цілої низки конфліктів між Києвом та лідерами місцевого самоврядування. І тому вони потребуватимуть мобілізації, і, звичайно, об'єднання політичних сил, готових протидіяти хаосу, беззаконню і реааншу, які поглинають державу.

https://t.me/bulavkay